YOUTAB

Nowoczesne ładowarki – rodzaje i przeznaczenie

Chcesz kupić ładowarkę i natknąłeś się takie pojęcia jak: ładowarka indukcyjna, ładowarka bezprzewodowa, transmiter FM?

Zastanawiasz się, czym się od siebie różnią? Mamy dla Ciebie małą ściągawkę! Sprawdź, która ładowarka najpełniej odpowiada Twoim potrzebom.

 

Ładowarka sieciowa typu quick charge

Każdy właściciel smartfonu zmaga się z koniecznością częstego ładowania. Jeśli twój telefon obsługuje opcję szybkiego ładowania warto zdecydować się na ładowarkę realizującą tryb Quick Charge. Takie rozwiązanie pozwoli Ci na naładowanie telefonu w niewiele ponad godzinę. Przy wyborze ładowarki warto wybrać przede wszystkim sprawdzony model, np. Dux Ducis C30. Dux Ducis C30 to ładowarka kompatybilna ze wszystkimi telefonami obsługującymi szybkie ładowanie. Jest bezpieczna – sama oblicza i dostosowuje poziom przekazywanej energii!

 

Bezprzewodowa ładowarka indukcyjna

Ładowarka indukcyjna BASEUS PO9

Życie bez kabli jest o wiele przyjemniejsze. Jeśli prócz wygody liczy się dla Ciebie estetyka, to idealnym wyborem będzie ładowarka indukcyjna! Ten typ ładowarek działa na zasadzie zjawiska indukcji elektromagnetycznej. Wewnątrz ładowarki (nazywanej też stacją bazową) znajduje się cewka nadawcza generująca pole magnetyczne, zaś wewnątrz telefon­­u – cewka odbiorcza. Zanim zaopatrzysz się w ładowarkę indukcyjną, sprawdź czy na opakowaniu Twojego telefonu znajduje się oznaczenie Qi. Jest to międzynarodowy standard ładowania bezprzewodowego. Ładowarki indukcyjne pełnią również rolę podstawki na telefon. Sporą zaletą jest fakt, że możesz korzystać ze swojego smartfonu podczas ładowania. W naszym sklepie znajdziesz kilka niezawodnych modeli ładowarek indukcyjnych, w tym m.in. elegancką ładowarkę Baseus YOYO. Baseus YOYO to sprzęt dopieszczony w każdym szczególe. Minimalistyczny design i wysoka jakość wykonania (aluminium, materiały antypoślizgowe) cieszą oko i sprawiają, że położony na stacji telefon ładnie się prezentuje.

 

Transmitery FM

Lubisz słuchać muzyki w trakcie jazdy samochodem, ale puszczane w kółko w radio utwory sprawiają, że co chwilę zmieniasz stację w poszukiwaniu „czegoś znośnego”? W takim razie genialny wynalazek jakim jest Transmiter Fm jest stworzony dla Ciebie! Te wielofunkcyjne urządzenia korzystają z zapalniczki samochodowej, a dzięki technologii Bluetooth oraz falom FM umożliwiają przesyłanie ulubionej muzyki z telefonu lub tabletu na samochodowy zestaw audio. Poza tym transmiter zadba o pełną baterię Twojego telefonu! W naszym sklepie znajdziesz aż dwa godne polecenia produkty tego typu, kompatybilne z urządzeniami iOS oraz Android. Transmiter FM Bluetooth Xiaomi Roidmi 3S  pasuje do wszystkich zapalniczek samochodowych oraz posiada ładowarkę dwuportową. Przyjemnym udogodnieniem jest system SMART, pozwalający na odtwarzanie utworów od miejsca, w którym odtwarzanie było przerwane poprzednio. Aby transmiter działał bez zarzutu, należy zainstalować w telefonie aplikację „Roidmi Driver”.

 

Świetnym wyborem będzie również Transmiter FM Bluetooth BASEUS TM01. Dobrej jakości dźwięk, wyświetlacz LED ułatwiający korzystanie z urządzenia podczas jazdy oraz brak konieczności instalowania dodatkowych aplikacji to tylko niektóre z zalet tego transmitera.

 

Transmiter FM Bluetooth Baseus TM01

Już wiesz, którą ładowarkę wybierzesz? Przyjemnych zakupów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyślij Nam Wiadomość