YOUTAB

Wybierz etui do swojego urządzenia:

Model urządzenia

Aktualności

Huawei Nova 3 i Xiaomi Mi Max 3 – chińskie kolosy szturmują polski rynek

W ostatnich dniach doczekaliśmy się polskich premier dwóch wielkoekranowych modeli koncernów Huawei i Xiaomi. Oba modele są już dostępne w polskich sklepach, a ich popularność pośród odbiorców rośnie z dnia na dzień. Przyjrzyjmy się zatem, czym legitymują się nowości chińskich gigantów.

Zobacz więcej

Szkło hartowane – jakie wybrać, na co zwracać uwagę?

Szkło hartowane to dodatkowe zabezpieczenie telefonu, służące ochronie jego najważniejszego, najbardziej delikatnego i zarazem najdroższego elementu – ekranu. Wysokiej jakości szkło hartowane świetnie zabezpiecza wyświetlacz przed zarysowaniem, zbiciem oraz innego rodzaju uszkodzeniami i jest tak trwałe, że służy bezawaryjnie od momentu nałożenia go na ekran aż do końca eksploatacji telefonu.

Zobacz więcej

Youtab.pl oficjalnym polskim dystrybutorem marki IPAKY

W dzisiejszym artykule zaprezentujemy Wam gamę etui IPAKY, jednej z czołowych, światowych firm produkujących pokrowce na telefony. Współpracujemy z tą marką już od dłuższego czasu, w efekcie czego, z rąk zarządu firmy, na początku roku 2018 otrzymaliśmy tytuł oficjalnego dystrybutora marki Ipaky w Polsce.

Zobacz więcej

Powerbanki. Niech moc będzie z tobą

Powerbank to bardzo przydatne urządzenie, które ma za zadanie dostarczać dodatkowe zasilanie w sytuacjach awaryjnych. Nie zaszkodzi jednak, jeśli to źródło mocy będzie pełnić jakąś dodatkową funkcję bądź też gdy przybierze zabawną formę. Wówczas na nasz niezwykle użyteczny gadżet będziemy patrzeć z przyjemnością, będzie nam się dobrze kojarzył. Stanie się tak z pewnością wtedy, jeśli powerbank otrzymamy jako prezent.

Zobacz więcej
Szansa na tańszy zakup smartfonów Sony

Szansa na tańszy zakup smartfonów Sony

Koncern Sony postanowił nieco poprawić sprzedaż swoich obecnie topowych modeli i tym samym sprezentował swoim klientom szansę na zaoszczędzenie kilkuset złotych.

Zobacz więcej

Maj miesiącem nowości na rynku telefonów cz.2

W poprzednim artykule opisaliśmy majowe nowości koncernów Huawei, Xiaomi i Samsung. W tej części przyjrzyjmy się zatem temu, co na maj planują pozostali światowi giganci. Zapewniamy, nowości nie brakuje :).

Zobacz więcej

Maj miesiącem nowości na rynku telefonów cz.1

Jeżeli któryś z Was planował lub planuje obecnie wymianę swojego smartfona na nowy, to z pewnością nie może narzekać na brak możliwości wyboru. To właśnie na maj większość światowych liderów branży zaplanowała premiery swoich nowych modeli smartfonów, w różnych klasach cenowych.

Zobacz więcej

Nowinki ze światka mobilnego

Nasz sklep staje się nie tylko platformą zakupową, ale również miejscem, gdzie
możecie zapoznać się z najnowszymi informacjami ze świata telefonów i innych
urządzeń mobilnych. Zostań u nas chwilę dłużej i bądź na bieżąco!

Zobacz więcej
Wyślij Nam Wiadomość