Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Karty pamięci

(3 wyników)

Filtry

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Karty pamięci – szeroki wybór

Karty produktu na stałe wpisały się w nasze życie codzienne. Jeśli chcesz szybko powiększyć pamięć Twojego telefonu, aparatu fotograficznego czy laptopa, nie ma lepszego rozwiązania niż zakup karty o odpowiedniej pojemności. W serwisie Youtab.pl przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki asortyment tych produktów. Dzięki nim będziesz mógł robić jeszcze więcej zdjęć i przechowywać jeszcze więcej muzyki czy ważnych plików. Nie pozwól, by zbyt mała pojemność telefonu Cię ograniczała.
Jak korzystać z kart pamięci?

Kartę pamięci wystarczy umieścić w przeznaczonym dla niej miejscu w telefonie, laptopie czy aparacie fotograficznym. Jeśli jednak Twój sprzęt nie jest kompatybilny z kartą, którą zamierzasz kupić, wystarczy, że zaopatrzysz się w adapter (w zestawie z kartą pamięci), który także znajdziesz na naszej stronie. Karta pamięci znacząco zwiększy Twoje możliwości np. robienia i zapisywania fotografii. Możesz ją dowolnie przenosić – raz możesz ją umieścić w laptopie, innym razem – w aparacie fotograficznym.

Którą kartę pamięci wybrać?

Karta Micro SD, karta Micro SD z adapterem, karta Micro SDXC czy karta Micro SDHC – to tylko niektóre z propozycji, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na kartę o pojemności 16GB, 32 GB, 128 GB, czy kartę, która jest w zestawie z adapterem. Każda karta ma określoną minimalną prędkość zapisu plików oraz gwarantowaną prędkość odczytu, dzięki czemu nie musisz martwić się o jakość zapisywanych i odczytywanych plików. Sprawdź, jak szeroki asortyment kart pamięci dla Ciebie przygotowaliśmy.