YOUTAB

Folie i szkła ochronne: Meizu

(2 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne – Meizu


Odpowiednio dobrane szkło jest najważniejsze, jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie Twojego telefonu. Każdego dnia Twoje urządzenie jest narażone na urazy, pęknięcia, porysowania, dlatego tak ważna jest skuteczna osłona wyświetlacza w postaci folii lub szkła ochronnego. Dzięki swym właściwościom, szkła do smartfona Meizu są w 100% transparentne. Tak wysoka przejrzystość oznacza, że nie wpływają one na jakość dostarczanego przez wyświetlacz obrazu. Korzystasz więc z urządzenia dokładnie tak, jak do tej pory – jakość i kolory obrazu pozostają na tym samym, wysokim poziomie.


Ważną zaletą szkieł ochronnych, które zamieściliśmy w naszym serwisie, jest także brak wpływu na wrażliwość ekranu. Szkła są wyjątkowo cienkie, smartfon reaguje na Twoje polecenia tak, jak jesteś do tego przyzwyczajony. Dodatkowo, szkła wyposażono w powłokę oleofobową, dzięki której na ekranie nie pozostają odciski palców, kurz i inne drobinki.


W serwisie Youtab.pl znajdziesz m.in. Szkło hartowane 9H Meizu Pro 7 5,2’’, które wyróżnia się najwyższą twardością na rynku i jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, urazy, pęknięcia. Szkło wykonano w technologii 2,5D, co oznacza, że dokładnie pokrywa całą płaską część ekranu. To akcesorium, w które warto się zaopatrzyć, by cieszyć się wygodą i komfortem korzystania ze swojego telefonu. Dokładne dopasowanie szkła ochronnego, najwyższa twardość – smartfon Meizu będzie w dobrych rękach.


Sprawdź i wybierz idealnie skrojone szkło ochronne.