YOUTAB

Szkła ochronne do Lenovo

(5 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Lenovo – folie i szkła ochronne


Dobór odpowiedniej folii lub szkła ochronnego to pierwszy krok, który powinieneś wykonać, jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie Twojego smartfona. Odpowiednio dobrana do konkretnego modelu folia lub szkło ochronne da Ci gwarancję, że ekran telefonu dłużej będzie wyglądać jak nowy. Wybór tego typu akcesoriów jest ogromny. Możesz zdecydować się np. na szkło hybrydowe (np. Szkło hybrydowe 3MK Flexible Glass Lenovo P2), które doskonale łączy w sobie zalety folii ochronnej i szkła na ekran. Dzięki temu, że zachowuje pełną wrażliwość na dotyk, korzystanie ze smartfona wygląda dokładnie tak samo, jak do tej pory. Urządzenie reaguje na dotyk tak, jak jesteś do tego przyzwyczajony.

W serwisie Youtab.pl przygotowaliśmy dla Ciebie także inne akcesoria. Jednym z nich jest szkło hartowane (np. Szkło hartowane 9H Lenovo K5 Note). To szkło o twardości 9H (najwyższy poziom na rynku). To gwarancja najwyższej odporności na zarysowania, zadrapania czy przetarcia. Jednym z najpopularniejszych rodzajów akcesoriów tego typu jest szkło ochronne wykonane w technologii 2,5D. To oznacza, że szkło pokrywa płaską część ekranu. Dzięki temu idealnie współpracuje z większością etui na polskim rynku, a tym samym zapewnia znakomitą ochronę Twojego urządzenia.

Produkty do ochrony smartfona marki Lenovo (różne modele!) wyróżniają się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Dzięki temu otrzymujesz wytrzymały, solidny produkt w bardzo dobrej, przystępnej cenie. Sprawdź, jakie dokładnie akcesoria ochronne przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Wyślij Nam Wiadomość