YOUTAB

Google

(11 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Google – folie i szkła ochronne


Niezależnie od tego, który model smartfona marki Google posiadasz, warto zaopatrzyć się w dobraną do konkretnego modelu folię/szkło ochronne. Dobrze dopasowane szkło zadba przede wszystkim o bardzo wysoką ochronę ekranu przed zniszczeniem (nawet w razie upadku), a także zabezpieczy przed porysowaniem czy zabrudzeniem ekranu.

W serwisie Youtab.pl znajdziesz szeroki wybór akcesoriów ochronnych do smartfonów marki Google. Do najpopularniejszych należą: szkło hartowane, szkło hartowane 9H (o największej twardości na rynku) czy szkło hybrydowe. Każde szkło doskonale chroni ekran telefonu, a zarazem jest bardzo wrażliwe na dotyk. Dzięki temu korzystasz ze smartfona tak, jak do tej pory. Szkło jest także dopasowane do konkretnego modelu smartfonu. Otrzymujesz więc gwarancję, że nie będzie odstawać (nie będzie ani zbyt duże, ani zbyt małe). W naszym sklepie znajdziesz m.in. szkła wykonane w technologii 2,5D, co oznacza, że przylegają one do płaskiej części ekranu. Dodatkowo, wykonano je zgodnie z wykrojnikiem przygotowanym przez producenta modelu telefonu. To gwarancja doskonałego dopasowania i wysokiej ochrony.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy akcesoria renomowanych producentów, którzy w swojej ofercie mają produkty ochronne do smartfonów marki Google. Szkło hartowane 9H Google Pixel 4, Szkło hybrydowe 3MK Google Pixel 3 czy Szkło hartowane SPIGEN GLASS.TR Google Pixel 3A XL – to tylko niektóre z nich. Sprawdź i wybierz to, które najbardziej będzie pasować do Twojego smartfona marki Google.

Wyślij Nam Wiadomość