YOUTAB

LG

(40 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

LG – folie i szkła ochronne


Wybór akcesoriów do ochrony ekranu telefonu jest naprawdę ogromny. Najważniejsze to wybór etui/case, szkła na aparat, ale przede wszystkim – folii lub szkła ochronnego. Jeśli posiadasz telefon marki LG, to właśnie w tej zakładce znajdziesz szeroki wybór produktów, dzięki którym zabezpieczysz wyświetlacz swojego smartfona LG.

W przypadku folii lub szkła ochronnego najważniejsze to odpowiedni dobór szkła do konkretnego modelu telefonu. Upewnij się, że szkło, które wybrałeś pasuje właśnie do modelu, który posiadasz. Tylko idealne dopasowanie do ekranu da Ci gwarancję ochrony na najwyższym poziomie. W serwisie Youtab.pl znajdziesz szkła zarówno do starszych modeli, jak i tych, które miały swoją premierę całkiem niedawno. Wyprodukowane zostały przez najlepszych i najbardziej cenionych producentów, takich jak: 3MK (np. szkło hybrydowe 3MK Flexible Glass LG Q60/ K50), MOCOLO (np. szkło hartowane 3D Mocolo Panzer LG G8 ThinQ) czy SCREEN PRO+ (np. szkło hartowane 9D SCREEN PRO+ LG Q60).

Wybór jest na tyle szeroki, że na pewno trafisz na produkt, który Cię zainteresuje. Akcesoria ochronne do LG są w bardzo przystępnej cenie, dzięki czemu nie nadwyrężą domowego budżetu. Sprawdź i przekonaj się sam.

Wyślij Nam Wiadomość