YOUTAB

Realme

(26 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Realme – folie i szkła ochronne


Interesują Cię folie i szkła ochronne do modelu Realme? To oferta naszego sklepu internetowego przyjemnie zaskoczy Cię bogactwem asortymentu. Oferowane produkty nie tylko zachwycają wysoką jakością wykonania, ale także uzupełnione są w bardzo mocny klej, który sprawia, że doskonale trzymają się wyświetlacza w każdych warunkach.

Jeżeli zależy Ci na ochronie wyświetlacza na najwyższym poziomie to oferowane na Youtab.pl folie i szkła hartowane bez trudu spełnią Twoje oczekiwania. Dotychczasowi użytkownicy doceniają fakt, że obydwa produkty można z łatwością samodzielnie założyć w domu. Szkło hartowane chroni wyświetlacz nie tylko przed zarysowaniami, ale także uszkodzeniami powstałymi w wyniku upadku telefonu. Natomiast folia ochrona jest to niezwykle cienki produkt zabezpieczający telefon przed powstaniem zarysowań czy dostaniem się kurzu do wnętrza smartfona.

Wśród oferowanego asortymentu najczęściej wybierane jest szkło hartowane 9H. Zwraca ono uwagę przede wszystkim kompletnym zestawem, który pozwala na samodzielne jego założenie w domu. Dodatkowo jest perfekcyjnie transparentne, dzięki czemu w żaden sposób nie pogarsza jakości obrazu. Na Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które pozwoli na zapewnienie kompleksowej ochrony. Sprawdź już teraz naszą ofertę i przekonaj się, że jakość może iść w parze z przystępną ceną.

Wyślij Nam Wiadomość