YOUTAB

Samsung

(402 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung – folie i szkła ochronne


Samsung to światowy lider w produkcji smartfonów oraz akcesoriów do telefonów, który przedstawia nowatorskie i innowacyjne rozwiązania. Poza znakomitą jakością, Samsung słynie także z oryginalnego, stylowego designu i wyznaczania nowych trendów. To też telefony, które zasługują na najlepsze akcesoria ochronne. Właśnie takie zestawiliśmy dla Ciebie w serwisie Youtab.pl.

Bardzo duża różnorodność

Dzięki temu, że Samsung oferuje tak dużo znakomitych smartfonów, producenci akcesoriów (w tym 3MK, SCREEN PRO+, Nillkin, MOCOLO, Whitestone, Ringke, Spigen) nie mogli pozostać w tyle i poszerzają swój asortyment, by dostosować go do szybko zmieniającego się rynku. Jest więc w czym wybierać. W serwisie znajdziesz mi.in. szkło hybrydowe do Samsunga, które łączy w sobie najlepsze cechy folii ochronnej i szkła na ekran, szkło hartowane 9D, przeznaczone na cały ekran, najtwardsze na rynku (9H) czy folię ochronną 3D. Każdy produkt to gwarancja, że Twój smartfon zyska pewną i skuteczną ochronę. Urządzenie warto także zabezpieczyć w szkło na aparat, które ochroni kamerkę przed pyłem, kurzem czy pęknięciem lub zarysowaniem.

Do wyboru, do koloru

Duży wybór akcesoriów do smartfonów Samsung sprawia, że na pewno znajdziesz tu produkt, który Ci odpowiada. Niezależnie od tego, czy posiadasz najnowszy model smartfona Samsung czy taki, który już dłużej jest na rynku. Umieściliśmy tu folie i szkła w różnym przedziale cenowym (także szkła PREMIUM), a każde pochodzi od renomowanego i sprawdzonego producenta. Jest więc w czym wybierać.

Wyślij Nam Wiadomość