YOUTAB

Płatność

Chcąc zapewnić Wam jak największy komfort dokonywania zakupów w naszym serwisie, oddajemy w Wasze ręce szereg różnych możliwości zapłaty za dokonane zakupy:

 

Przelew elektroniczny

Realizowany za pośrednictwem platformy PayU lub platformy iMoje. Umożliwia płatność z każdego banku działającego w Polsce, a przelewy otrzymujemy w czasie rzeczywistym. Realizacja tak opłaconych zamówień odbywa się bez zbędnej zwłoki.


 

Płatność kartą

Korzystaj z karty debetowej (bankomatowej) lub kredytowej (Visa i Mastercard). Realizowana za pośrednictwem platformy PayU lub platformy iMoje. Płatność kartą to wygoda i bezpieczeństwo transakcji, a przelewy otrzymujemy w czasie rzeczywistym. Realizacja tak opłaconych zamówień odbywa się bez zbędnej zwłoki.


 

Przelew tradycyjny

Zapłać za zakupy za pomocą bezpośredniego przelewu na nasze konto: 21 2490 0005 0000 4600 6425 7504 (Alior Bank). W tytule przelewu wpisz swoje imię i nazwisko oraz numer zamówienia. Wysyłkę zrealizujemy niezwłocznie po zaksięgowaniu Twojej płatności na naszym koncie.


 

Przelew pocztowy

Zapłać za zakupy za pomocą przelewu pocztowego. Udaj się do placówki Poczty Polskiej. W blankiecie wypełnij następujące dane:

Nazwa odbiorcy: YOUTAB SP. Z O.O.
Numer rachunku odbiorcy: 21 2490 0005 0000 4600 6425 7504
Tytułem: Imię i nazwisko oraz numer zamówienia
Wysyłkę zrealizujemy niezwłocznie po zaksięgowaniu Twojej płatności na naszym koncie.


 

Płatność za pobraniem

Zapłać za zakupy w momencie odbioru przesyłki. W zależności od wybranej formy wysyłki, pieniądze przekaż kurierowi DPD lub zapłać kartą w Paczkomacie InPost.


 

Odbiór osobisty

Chcesz odebrać produkt osobiście? Zapraszamy serdecznie do naszego biura przy ulicy Strzeszyńskiej 30 w Poznaniu, w godzinach 8:00 – 16:00, od poniedziałku do piątku. Płatność możesz zrealizować z góry lub też gotówką, w momencie odbioru towaru. Przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 575-555-645.


 

Wyślij Nam Wiadomość