Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Płatność

Chcąc zapewnić Wam jak największy komfort dokonywania zakupów w naszym serwisie, oddajemy w Wasze ręce szereg różnych możliwości zapłaty za dokonane zakupy:

Przelew elektroniczny

Realizowany za pośrednictwem platformy PayU lub platformy DotPay. Umożliwia płatność z każdego banku działającego w Polsce, a przelewy otrzymujemy w czasie rzeczywistym. Realizacja tak opłaconych zamówień odbywa się bez zbędnej zwłoki.


Płatność kartą

Korzystaj z karty debetowej (bankomatowej) lub kredytowej (Visa i Mastercard). Realizowana za pośrednictwem platformy PayU lub platformy DotPay. Płatność kartą to wygoda i bezpieczeństwo transakcji, a przelewy otrzymujemy w czasie rzeczywistym. Realizacja tak opłaconych zamówień odbywa się bez zbędnej zwłoki.


Przelew tradycyjny

Zapłać za zakupy za pomocą bezpośredniego przelewu na nasze konto: 21 2490 0005 0000 4600 6425 7504 (Alior Bank). W tytule przelewu wpisz swoje imię i nazwisko oraz numer zamówienia. Wysyłkę zrealizujemy niezwłocznie po zaksięgowaniu Twojej płatności na naszym koncie.


Płatność za pobraniem

Zapłać za zakupy w momencie odbioru przesyłki. W zależności od wybranej formy wysyłki, pieniądze przekaż kurierowi InPost lub DPD albo zapłać kartą w Paczkomacie InPost.


Odbiór osobisty

Chcesz odebrać produkt osobiście? Zapraszamy serdecznie do naszego biura przy ulicy Koronkarskiej 10a (w godzinach 8:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku). Płatność możesz zrealizować z góry lub też w momencie odbioru towaru (gotówką lub kartą). Przed wizytą u nas prosimy poczekać na otrzymanie maila, informującego o przygotowaniu zamówienia do odbioru.