YOUTAB

Wybierz etui do swojego urządzenia:

Wybierz model

Płatność

Chcąc zapewnić Wam jak największy komfort dokonywania zakupów w naszym serwisie, oddajemy w Wasze ręce szereg różnych możliwości zapłaty za dokonane zakupy:

 

Przelew elektroniczny

Realizowany za pośrednictwem platformy DOTPAY. Umożliwia płatność z każdego banku działającego w Polsce, a przelewy otrzymujemy w czasie rzeczywistym. Realizacja tak opłaconych zamówień odbywa się bez zbędnej zwłoki.


 

Płatność kartą

Korzystaj z karty debetowej (bankomatowej) lub kredytowej. Płatność kartą to wygoda i bezpieczeństwo transakcji, a przelewy otrzymujemy w czasie rzeczywistym. Realizacja tak opłaconych zamówień odbywa się bez zbędnej zwłoki.


 

Przelew tradycyjny

Zapłać za zakupy za pomocą bezpośredniego przelewu na nasze konto: 21 2490 0005 0000 4600 6425 7504 (Alior Bank). W tytule przelewu wpisz swoje imię i nazwisko oraz numer zamówienia. Wysyłkę zrealizujemy niezwłocznie po zaksięgowaniu Twojej płatności na naszym koncie.


 

Przelew pocztowy

Zapłać za zakupy za pomocą przelewu pocztowego. Udaj się do placówki Poczty Polskiej. W blankiecie wypełnij następujące dane:

Nazwa odbiorcy: YOUTAB SP. Z O.O.
Numer rachunku odbiorcy: 21 2490 0005 0000 4600 6425 7504
Tytułem: Imię i nazwisko oraz numer zamówienia
Wysyłkę zrealizujemy niezwłocznie po zaksięgowaniu Twojej płatności na naszym koncie.


 

Płatność za pobraniem

Zapłać za zakupy w momencie odbioru przesyłki. W zależności od wybranej formy wysyłki, pieniądze przekaż kurierowi DPD lub Poczty Polskiej albo pracownikowi wybranego przez Ciebie kiosku RUCHu.


 

Odbiór osobisty

Chcesz odebrać produkt osobiście? Zapraszamy serdecznie do naszego biura przy ulicy Strzeszyńskiej 30 w Poznaniu, w godzinach 8:00 – 16:00, od poniedziałku do piątku. Płatność możesz zrealizować z góry lub też gotówką, w momencie odbioru towaru. Przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 575-555-645.


 

Wyślij Nam Wiadomość