YOUTAB

Blog

iPhone 11 Pro

Iphone 11 od Apple – hit czy kit?

    Futurystyczny, innowacyjny i… tani – tak można opisać najnowsze dzieło Apple’a. 10 września oczy wszystkich gadżetomaniaków śledziły wydarzenia w najbardziej znanej sali konferencyjnej na świecie.

Jak założyć szkło ochronne na ekran telefonu?

  Hartowane szkiełko to świetne zabezpieczenie dla delikatnego ekranu smartphone’a. Na co dzień chroni go przed zarysowaniami, pęknięciami oraz innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Etui iCARER VINTAGE SKÓRA Samsung Galaxy S9

Skórzane etui na telefon

Kiedyś wyznacznikiem stylu były ubrania, torebka, buty… Dziś telefon i akcesoria, które do niego dobierasz potrafią powiedzieć o Tobie więcej, niż Twoje wybory ubraniowe.

Uchwyt samochodowy BASEUS na magnes AIR VENT CAR

Samochodowe uchwyty do telefonów

Korzystanie z telefonu podczas prowadzenia samochodu to codzienność wielu kierowców. Stojąc w korkach zdarza nam się odpisywać na wiadomości, korzystamy też z nawigacji Google Maps czy aplikacji Yanosik.

Uchwyt samochodowy BASEUS na magnes AIR VENT CAR

Komfortowa i bezpieczna jazda samochodem nie musi być nudna

Uchwyt samochodowy Spigen S40-2 to doskonała propozycja dla wszystkich jeżdżących na długie dystanse i w coraz to nowe, nieznajome trasy. Dzięki tego typu uchwytom można korzystać swobodnie z nawigacji oraz innych funkcji telefonu podczas jazdy.

Słuchawki do biegania Bluetooth Earphones BT-1

Udogodnienie dla sportowców

Technologia w służbie sportowcom? W XXI wieku to oczywistość. Moda na zdrowe, pięknie wymodelowane ciało nie przemija i nigdy nie przeminie.

Wyślij Nam Wiadomość