YOUTAB

Motorola

(69 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Motorola – folie i szkła ochronne


Smartfon bez folii lub szkła ochronnego jest narażony na zniszczenie praktycznie cały czas. Noszenie go w torebce, plecaku, w kieszeni spodni, obok kluczy – to z pewnością mu nie pomaga. Aby lepiej zadbać o jego bezpieczeństwo, warto znaleźć dla niego idealnie dobraną folię lub szkło ochronne. Dzięki temu Twoja Motorola będzie chroniona przed uszkodzeniem, pęknięciem, porysowaniem – szkło ochronne zabezpieczy ją na wielu poziomach.

W tej zakładce umieściliśmy wiele produktów, które doskonale zabezpieczą różne modele smartfonu Motorola – zarówno starsze, jak i nowsze urządzenia. Szkła ochronne są kompatybilne z większością etui dostępnych na polskim rynku, nie musisz więc szukać nowego etui. Wybór jest naprawdę duży. Dużą popularnością cieszy się m.in. Szkło hartowane 9H (np. Szkło hartowane 9H Motorola Moto G8 Plus), które wyróżnia największa twardość na rynku, a co za tym idzie – bardzo wysoki poziom ochrony przed uszkodzeniem czy porysowaniem. Wielu klientów decyduje się także na szkło hartowane 9D (np. Szkło hartowane 9D SCREEN PRO+ Motorola Moto G7 Play). To szkło, które idealnie pokrywa całą powierzchnię wyświetlacza i jest znakomicie dopasowane do telefonu – wycięcia znajdują się dokładnie tam, gdzie powinny. Szkło hartowane 9D wykonano z materiału AGC, stosowanego dotychczas głównie w energetyce słonecznej. To jeszcze wyższy poziom odporności na uszkodzenia niż do tej pory.

Szeroki asortyment i różnorodność produktów oraz cen to gwarancja, że każdy znajdzie tu akcesorium idealnie dopasowane do swojego modelu Motoroli. Sprawdź i przekonaj się sam.

Wyślij Nam Wiadomość