Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

O firmie

Każda firma to osobna i osobliwa historia. W tym względzie nie jesteśmy inni. Niektórzy zaczynają samodzielną aktywność w świecie biznesu z podarowanym milionem złotych w kieszeni, a inni co najwyżej z oszczędnościami wynikającymi z ograniczenia uciech życia studenckiego. Ta druga droga to właśnie nasza historia. Pomysł założenia firmy zrodził się nieoczekiwanie, podczas jednego z niezliczonych spotkań towarzyskich dwóch kolegów z podwórka, których losy połączyły się również podczas studiów. Tak powstał YOUTAB – twór, nad którego pielęgnacją poświęcamy się codziennie, od grudnia 2013 roku.

Powiedzieć o początkach, że były trudne, to tak jakby nic nie powiedzieć:) W parze z kolejnymi przeszkodami szły jednak wizje pokonywania kolejnych etapów rozwoju, co skutecznie budowało nasz entuzjazm i determinację. W międzyczasie zdążyliśmy porzucić dotychczasowe prace na etat, albowiem zrozumieliśmy, że YOUTAB jest niczym wybranka serca – zasługuje na ciągłą i niczym niezakłóconą gloryfikację i atencję. Przyjęcie tej postawy pozwoliło nam, w relatywnie krótkim czasie, stać się jednym z czołowych na polskim rynku sprzedawców markowych akcesoriów mobilnych. Niemniej jednak, każdego dnia staramy się stawać lepszymi i zmierzać w kierunku perfekcji. Niewątpliwie, najważniejszą rolę w tym procesie pełnicie Wy – nasi Klienci. To Wasza obecność sprawia, że każdego dnia do pracy przychodzimy z uśmiechem i pełną motywacją do działania.

Na obecnym etapie zespół YOUTAB tworzy grupa osób, dla której wzajemne koleżeństwo nie kończy się o godzinie 16:00. Lubimy się, żartujemy z siebie nawzajem, ale jednocześnie darzymy się wzajemnym szacunkiem. Każdy z nas oprócz pracownika jest również człowiekiem i dlatego do każdego klienta i każdego problemu podchodzimy jak ludzie, a nie jak korporacyjne, operujące wyuczonymi frazesami roboty. Przyznajemy, nadal nie jesteśmy idealni i popełniamy błędy, ale przy Waszej współpracy zawsze znajdziemy wspólny język oraz rozwiązanie w każdej, nawet najbardziej nietypowej sytuacji.