Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

XBlitz

(0 wyników)

Xblitz


W ofercie marki Xblitz znaleźć można szeroki wybór urządzeń elektronicznych, a wśród nich wideorejestratory, alkomaty, czujniki gazu, nianie elektroniczne, głośniki i nie tylko. Xblitz to polska firma, która działa na rynku od 2013 roku, a jej produkty cieszą się dużą popularnością nie tylko w kraju, ale też poza jego granicami. Sygnowane logo marki urządzenia dostępne są niemal w każdym sklepie elektronicznym. Bez trudu kupisz je także przez internet.

Xblitz – w oparciu o nowoczesną technologię

Jedną z największych zalet produktów polskiej marki Xblitz jest ich wysoka jakość. Dzięki zastosowaniu trwałych, solidnych materiałów, urządzenia tej firmy cieszą się opinią wytrzymałych i niezawodnych. Kupując kamerę samochodową czy przenośny głośnik Xblitz możesz mieć pewność, że posłużą Ci one na długo i znakomicie sprawdzą się nawet przy częstym i intensywnym użytkowaniu.

Oferta marki jest niezwykle szeroka. Znajdą w niej coś dla siebie świeżo upieczone mamy, które chcą zapewnić dziecku bezpieczeństwo i najlepszą opiekę, kierowcy, miłośnicy muzyki i nie tylko. Xblitz wykorzystuje w swoich produktach zaawansowane podzespoły elektroniczne, co wpływa nie tylko na ich trwałość, ale też funkcjonalność. Na koncie firmy znalazły się już liczne nagrody, m.in. godło Firmy Roku 2018. Produkty Xblitz tworzone są w oparciu o nowoczesną technologię i potrzeby odbiorców marki, która stawia nie tylko na innowacyjne rozwiązania, ale też nieustanny rozwój.

Xblitz w ofercie sklepu Youtab

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz liczne produkty marki Xblitz. Należą do nich m.in. nianie elektroniczne, które ułatwią rodzicom sprawowanie opieki nad dzieckiem nie tylko w domu, ale też na wakacjach, zapewniając wysoką jakość obrazu i dźwięku. Dedykowane kierowcom wideorejestratory Xblitz są przydatne w przypadku niespodziewanych incydentów na drodze, a jednocześnie nie rozpraszają osoby prowadzącej pojazd i wyróżniają się wysoką odpornością na uszkodzenia.

Polecamy także alkomaty elektroniczne Xblitz, które gwarantują dokładny pomiar zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. W trosce o swoje bezpieczeństwo wyposaż się w niezawodny czujnik gazu i czadu. To niewielki urządzenie dostarczy Ci informacji o obecności tlenku węgla oraz łatwopalnych gazów w powietrzu, zapobiegając tym samym zatruciu domowników. Fani muzyki z pewnością docenią głośniki bezprzewodowe Xblitz, które pełnią jednocześnie funkcję budzika, radia i lampki nocnej. Nie zwlekaj i już dziś zamów w sklepie internetowym Youtab wybrany produkt polskiej marki Xblitz!