Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

GOODRAM

(0 wyników)

GOODRAM


Od założenia polskiej marki GOODRAM minęło już 30 lat. Przez ten czas firmie udało się zdobyć pozycję lidera na rynku oraz miano eksperta w dziedzinie pamięci komputerowej. Odbiorcami produktów marki są zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa. Pamięć przenośna i komputerowa GOODRAM pochodzi od firmy Wilk Elektronik i dostępna jest nie tylko w naszym kraju, ale niemal na całym świecie.

GOODRAM – pamięć komputerowa od polskiej marki

Firma GOODRAM to producent i dostawca wysokiej jakości pamięci komputerowej. Wśród sukcesów marki warto wymienić nie tylko zdobycie uznania na całym świecie, ale też założenie pierwszej fabryki pamięci w Europie Środkowo-Wschodniej. Sygnowane logo GOODRAM moduły pamięci RAM pojawiły się na rynku w 2003 roku i szybko zdobyły popularność wśród konsumentów, o czym świadczy ich imponująca sprzedaż. W kolejnych latach oferta marki została poszerzona o pamięć USB i karty pamięci.

Następnym krokiem milowym w rozwoju firmy było podjęcie współpracy z japońską marką Toshiba, znaną obecnie jako Kioxia. Jej owocem jest zastosowanie w pamięci GOODRAM technologii i spełniających najwyższe standardy komponentów znanego producenta, co z kolei nie pozostało bez wpływu na jej jakość. W roku 2009 marka uruchomiła zautomatyzowaną produkcję przenośnych pamięci USB i zaczęła podbój kolejnych zagranicznych rynków, ciesząc się coraz większym uznaniem wśród klientów na całym świecie. Pamięć komputerowa GOODRAM dostępna jest obecnie w Europie, Azji oraz Afryce, a firma z roku na rok coraz bardziej umacnia swoją pozycję.

GOODRAM – wysoka jakość i zaawansowana technologia

W trosce o najwyższą jakość swojej pamięci komputerowej i przenośnej, GOODRAM stawia na zaawansowaną technologię. W procesie produkcyjnym wykorzystywany jest innowacyjny i nowoczesny sprzęt, a park maszynowy firmy nieustannie się rozwija. W latach 2013-2014 marka wprowadziła linię zaawansowanych produktów przemysłowych GOODRAM Industrial, zawierającą serie kart i modułów pamięci oraz dysków SSD, przeznaczonych do zastosowania w aplikacjach przemysłowych.

Obecnie w ofercie firmy dostępne są najbardziej zaawansowane i nowoczesne karty SSD I HDD, a marka cieszy się zaufaniem licznych konsumentów na całym świecie. W sklepie internetowym Youtab znajdziesz gwarantujące szybki odczyt danych i zróżnicowane pod względem pojemności karty pamięci GOODRAM w zestawach z adapterami oraz pamięć przenośną w formie pendrive’ów, kompatybilną niemal z każdym systemem operacyjnym. Skorzystaj z naszej oferty i zamów pamięć GOODRAM w sklepie Youtab już teraz!