Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

ESR

(19 wyników)

Filtry

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

ESR


Amerykańska marka ESR powstała w 2009 roku i szybko zdobyła popularność wśród użytkowników smartfonów i tabletów. Obecnie należy do czołówki najbardziej znanych producentów akcesoriów GSM na świecie, a jej wyroby można znaleźć niemal w każdym kraju. W ofercie ESR dostępne są etui na telefony i tablety, szkła ochronne na ekrany LCD, słuchawki, zestawy bluetooth, ładowarki, kable do transmisji danych i dużo więcej.

ESR – etui na telefony topowych marek

Mimo że oferta amerykańskiego producenta jest niezwykle szeroka, marka skupia się głównie na akcesoriach dla telefonów topowych marek, takich jak Apple, Samsung czy Huawei. Tym, co łączy wszystkie etui na telefon ESR jest ich wysoka funkcjonalność oraz unikatowy design. Sygnowane logo amerykańskiej marki etui zapewniają smartfonom niezawodną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów sprawia, że etui ESR są trwałe i znakomicie spełniają swoją rolę przez długi czas.

Produkty ESR powstają w oparciu o nowoczesne techniki projektowania oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne. Nawiązują także do aktualnych trendów w modzie. W ofercie marki dostępne są zarówno minimalistyczne i eleganckie etui, jak i przyciągające uwagę, brokatowe modele dla tych, którzy lubią się wyróżniać. Dużą popularnością wśród użytkowników cieszą się dostępne w sklepie Youtab przezroczyste etui na telefon ESR, które znakomicie podkreślają design telefonu, a przy tym nie zmieniają jego gabarytów, pozwalając zachować urządzeniu smukły kształt.

ESR – oferta marki w sklepie Youtab

W naszym sklepie internetowym można znaleźć nie tylko etui na telefon ESR, ale też inne produkty marki, np. rysiki do ekranów dotykowych, które umożliwiają sporządzanie precyzyjnych rysunków na urządzeniu i ułatwiają jego codzienne użytkowanie. Polecamy także wygodne etui do słuchawek Apple AirPods z elastycznego silikonu. ESR zajmuje się również produkcją praktycznych ringów, które można wykorzystać jako uchwyt lub stand na telefon.

Marka tworzy akcesoria GSM przede wszystkim dla smartfonów i tabletów z klasy premium. Cieszy się znakomitymi opiniami wśród licznych użytkowników na całym świecie, którzy podkreślają precyzję wykonania wytrzymałych etui oraz innych produktów ESR, ich wytrzymałość i funkcjonalność. Jeśli szukasz solidnej ochrony dla swojego smartfona lub zaawansowanych technologicznie akcesoriów dla urządzeń mobilnych, skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego i już dziś wyposaż się w produkt amerykańskiej marki ESR.