YOUTAB

Braven

(1 wyników)

Filtry

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Braven

Firma pochodząca ze Stanów Zjednoczonych, założona w 2011 roku. Ich głównym hasłem jest Listen Everywhere™ – czyli “Słuchaj, gdziekolwiek jesteś”. Produkują słuchawki i głośniki, jednak skupiają się na tym, by te proste urządzenia sprawdziły się doskonale wszędzie tam, gdzie będziesz ich potrzebował. Nie tylko w mieszkaniu, ale także na zewnątrz – na pikniku, nad morzem, nad jeziorem czy w górach.
Braven jest znane i popularne, głównie dzięki rewolucyjnym, zdobywającym liczne nagrody rozwiązaniom korzystającym z technologii Bluetooth. Dzięki swoim projektom i nieszablonowym podejściem do technologii, udaje się im tworzyć sprzęt, który zachwyca czystym dźwiękiem. Inżynierowie pracujący w Braven, ich wiedza, zaangażowanie oraz umiejętności doprowadziły do tego, że ciągu kilku lat, marka stała się najszybciej rozwijającym brandem wśród producentów bezprzewodowego audio. W ich ofercie znajdziesz nie tylko podstawową linię, ale także premium – dla tych wyjątkowo wymagających.

W naszym sklepie oferujemy Ci produkty Braven, które pochodzą prosto od producenta i są w 100% oryginalne. Krystalicznie czysty dźwięk głośników i słuchawek przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi muzyki. Wielkim plusem urządzeń Braven jest ich wodoodporność – dlatego polecamy ją szczególnie osobom aktywnym, przebywającym na dworze oraz takim, które często podróżują, a muzyka zawsze im towarzyszy.