Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Benks

(1 wyników)

Filtry

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Benks – akcesoria na najwyższym poziomie


Benks to marka, która powstała w 2008 roku i od tego czasu przekonała do siebie wielu zadowolonych klientów. Firma jest jednym ze światowych liderów w opracowywaniu i produkcji różnego rodzaju akcesoriów ochronnych do smartfonów i nie tylko. Dzięki wprowadzeniu na rynek wielu innowacyjnych i spełniających potrzeby klienta produktów, pozycja marki jest stabilna i niezagrożona.

Firma Benks to przede wszystkim takie akcesoria, jak etui oraz szkła ochronne, ale marka ma w swoim portfolio także: kable, różnego rodzaju ładowarki (sieciowe, samochodowe) czy uchwyty samochodowe. Wszystkie te produkty powstają dzięki materiałom wysokiej jakości i wykorzystaniu najnowszych zdobyczy technologii. Dzięki temu wybierając akcesoria Benks masz gwarancję, że otrzymasz solidny produkt wykonany zgodnie najwyższymi standardami.

Zdecydowanie największą popularnością wśród asortymentu Benks cieszą się szkła ochronne – hartowane. Wykonano je z opatentowanego przez markę wytrzymałego tworzywa Ashai AGC. Charakteryzuje się ono nie tylko bardzo wysoką odpornością na zarysowania, ale także estetycznym wyglądem. Zastosowano tu warstwy oleofobowe, które umożliwiają utrzymanie ekranu telefonu w czystości przez długi czas.

Szeroki wybór akcesoriów ochronnych marki Benks znajdziesz na stronie Youtab.pl. Przygotowaliśmy dla Ciebie m.in. szkła hartowane 3D przeznaczone do ochrony ekranów najpopularniejszych modeli smartfonów, zwłaszcza marki Apple. Wybór jest naprawdę duży – sprawdź i przekonaj się sam.