Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Rock akcesoria

(1 wyników)

Filtry

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Rock


Rock to firma zajmująca się produkcją akcesoriów GSM, która została założona w chińskim Shenzen. W języku polskim słowo „shenzen” oznacza skałę, nazwa firmy symbolizuje więc coś mocnego, wytrzymałego, trwałego. Te cechy mają także wszystkie akcesoria marki Rock. Jednym z jej haseł jest „jakość i rozsądek” – firma dba o to, by jej produkty wyróżniały się jakością, ale także „rozsądną” ceną. Dzięki temu są to akcesoria, które nie obciążą domowego budżetu.

Firma Rock wyróżnia się na rynku bardzo szerokim asortymentem do urządzeń mobilnych: smartfonów, tabletów, smartwatchy. W jej portfolio znajdziesz także akcesoria GSM, między innymi: kable, różnego rodzaju ładowarki (sieciowe, indukcyjne) czy uchwyty samochodowe.

Największą popularnością cieszą się jednak wspomniane kable firmy Rock, przeznaczone do różnego rodzaju sprzętów. Kable mają złącze USB, końcówki lightening, micro oraz USB Typu C. Dzięki temu nadają się zarówno do starszych modeli, jak i urządzeń najnowszej generacji. Pasują do smartfonów i innych sprzętów działających w systemie Android (np. Samsung), jak i iOS (np. Apple iPhone). Każdy kabel marki Rock przechodzi test 10 tysięcy podłączeń. Dzięki temu możesz być pewien, że trafia do Ciebie sprawdzony sprzęt, który nie zawiedzie Cię w najważniejszym momencie.

W serwisie Youtab.pl przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki asortyment produktów Rock, wszystkie w bardzo przystępnej cenie. Sprawdź i zdecyduj, który produkt potrzebujesz.