YOUTAB

Panzerglass

(0 wyników)

Panzerglass


Szukając wytrzymałej i pewnej ochrony dla Twojego telefonu, nie sposób przejść obojętnie wobec szkieł i folii ochronnych PanzerGlass. Ich szkła charakteryzują się najwyższą możliwą odpornością na zarysowania. Panzerglass jest duńską marką, która zaczynała jako startup zaledwie w 2013 roku. Teraz ich produkty są obecne w 63 krajach świata.

Obecnie PanzerGlass jest jednym z liderów wśród producentów ochronnych akcesoriów. Produkują szkła nie tylko do telefonów, ale także tabletów, laptopów czy smartwatchy. Inwestując w rozwój technologii, która rewolucjonizuje ich branżę, nie zapominają o konsumentach. Wsłuchując się w ich potrzeby, budują znaczenie swojej marki. Właśnie dzięki temu są tak popularni wśród użytkowników na całym świecie. Swym poświęceniem oraz innowacyjnością zbudowali niezwykle silną pozycję. W duchu skandynawskim, PanzerGlass dba także o planetę. Starają się przyczynić do poprawy standardów produkcji, skierować się w stronę rozwiązań bardziej eko. Dlatego powoli rezygnują z plastikowych opakowań. Jednak tym, co jest najważniejsze, jest fakt, że PanzerGlass produkuje szkła ochronne, które przylegają doskonale, ich montaż jest prosty, a twardość najwyższa z możliwych. Perfekcyjna przezroczystość szkła zapewnia brak zniekształcenia obrazu.

W naszym sklepie znajdziesz produkty prosto od producenta PanzerGlass. Kupując je, inwestujesz w jakość z najwyższej półki. Gwarantujemy, że ich szkła ochronią ekran Twojego smartfona jak żadne inne.

Wyślij Nam Wiadomość

Kupon ważny tylko przez: 00:59:59