Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Nillkin

(33 wyników)

Filtry

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Nillkin – jakość i wygoda


Firma Nillkin została założona w 2009 roku w Shenzhen i specjalizuje się w produktach innowacyjnych, wzornictwie przemysłowym, rozwoju technologii. Ich cel to firma „oparta na uczciwości i zorientowana na innowacje”. To oznacza, że dobro klienta i dostarczenie mu produktów i usług jak najlepszej jakości jest dla nich na pierwszym miejscu.

Jak podkreślają przedstawiciele firmy Nillkin, ich misją jest dostarczanie oryginalnych produktów prosto w ręce klienta. Firmę wyróżnia wysoka jakość, bardzo szeroki asortyment oraz znakomity stosunek jakości do ceny. Akcesoria Nillkin do smartfonów najpopularniejszych marek to idealne połączenie wyglądu (np. etui Nillkin Frosted, etui Nillkin Nature czy szkło hartowanie Nillkin), koloru i funkcjonalności produktu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma cieszy się niesłabnącym zaufaniem klientów.

Wśród produktów oferowanych przez firmę Nilkin można wymienić ładowarki indukcyjne Nillkin (różnego typu), ciekawe gadżety i wiele innych. Nillkin to także etui do smartfonów największych producentów – jak Apple, Huawei, Samsung, Xiaomi. Najpopularniejsze z nich to etui Nillkin typu plecki, które doskonale zabezpieczają tył telefonu.

W ofercie firmy znajdziesz jednak przede wszystkim szkła ochronne Nillkin (np. szkło hartowane 3D Apple iPhone XR czy szkło hartowane Samsung Galaxy A7). Ogromny wybór i dopasowanie do bardzo wielu modeli naprawdę Cię zaskoczy. To gwarancja, że na pewno znajdziesz tu szkło ochronne, które będzie najlepiej pasować do Twojego telefon.

Firma Nillkin oferuje szeroki wybór swoich produktów i wiele możliwości personalizacji Twojego telefonu. Dzięki temu masz pewność, że wybierzesz szkło Nillkin lub case Nillkin, który najbardziej Ci odpowiada. Sprawdź, jak wiele produktów tej firmy znajdziesz na Youtab.pl i przekonaj się, że tak szeroki asortyment jest gwarancją sukcesu.