Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Mocolo

(24 wyników)

Filtry

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Mocolo – jakość na najwyższym poziomie


Firma Mocolo została założona w 2010 roku. Jej nazwa to połączenie słów „MO”, czyli „więcej i tryb” oraz „COLO”, czyli „kolor”. Marka „Tryb i więcej kolorów” przyniesie Ci więcej kolorów, modne trendy i dużo stylu i inspiracji. W samym logo znajdziesz nawiązania do Chin, skąd wywodzi się marka oraz smoka. To powrót do tradycji, ale i potwierdzenie i siły, gwarancji i jakości.

Mocolo oferuje szeroki asortyment swoich produktów, jednak najbardziej popularne wśród nich są szkła ochronne do smartfonów. To szkła, które wykonano z materiałów bardzo dobrej jakości, każde szkło jest też idealnie docięte i doskonale przywiera do powierzchni ekranu.

W serwisie Youtab.pl przygotowaliśmy dla Ciebie duży wybór produktów sygnowanych logo Mocolo. Znajdziesz tu zarówno wyjątkowo odporne, w 100% przejrzyste szkło hartowane, które zabezpieczy ekran urządzenia, jak i szkło na aparat, dzięki któremu nie będziesz martwić się o obiektyw w swoim smartfonie.

Akcesoria dopasujesz do modeli takich marek, jak Sony (np. szkło hartowane 3D Mocolo Panzer Sony Xperia 5), OnePlus (np. szkło na aparat Mocolo OnePlus 7T Pro), Xiaomi (np. szkło hartowane 3D Mocolo Panzer Xiaomi Mi9 Lite) czy Huawei (szkło hartowane 3D Mocolo Panzer Huawei P Smart Z). Wybór jest naprawdę duży. To dzięki temu możesz być pewien, że znajdziesz tu akcesorium do zabezpieczenia Twojego telefonu, którego szukasz. Wszystko w bardzo atrakcyjnej i przystępnej cenie.