Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Maxell

(0 wyników)

Maxell


Są takie produkty, bez których trudno się obejść. Jednym z nich są baterie. Te akcesoria, znane nam od dziesiątek lat, są często ratunkiem w kryzysowej sytuacji. Zawsze warto je mieć pod ręką –  przynajmniej kilka zapasowych sztuk w szufladzie. Wybierając baterie, zdecyduj się na te od Maxell. Są niezwykle trwałe, bezpieczne oraz starczają na długie godziny użytkowania sprzętów. 

Maxell to międzynarodowy holding, który swoje siedziby ma w Azji, Europie oraz Ameryce. Produkują najróżniejsze sprzęty elektroniczne, takie jak m.in. słuchawki nauszne oraz douszne, baterie, a także płyty CD czy DVD. Zapewne z tych ostatnich możemy kojarzyć ich najlepiej. Choć teraz często korzystamy np. z pendrive’ów, to płyty do zapisu danych wciąż nie wyszły kompletnie z użycia. A te od Maxell są wyjątkowej jakości! 

Historia firmy narodziła się w Japonii, w 1961 roku. Od tego czasu holding rozrósł się na cały świat. Od ponad pół wieku pozostają liderem w opracowywaniu i wprowadzaniu nowatorskich produktów w przemyśle konsumenckim i przemysłowym. Ich japońskie korzenie sprawiły, że styl pracy – szacunek do produktu oraz klienta, został z firmą na zawsze. Dzięki temu także klienci sklepu Youtab mogą być spokojni, że zamawiając baterie Maxell czy inne produkty, wybiorą akcesoria solidne i trwałe. 

 

Czemu warto wybrać baterie alkaliczne od Maxell?

 

Baterie to przedmiot, który zna każdy z nas. Ich znaczenie jest jednak większe, niż wydaje się nam na co dzień. Baterie alkaliczne Maxell zostały wyprodukowane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii oraz najwyższej klasy materiałów. Dzięki temu charakteryzują się dużą mocą oraz 10-ciokrotnie większą żywotnością od zwykłych baterii cynkowo-węglowych.

Są też bezpieczne, zapewniając dużą ilość energii i trwałość. Idealnie sprawdzą się do różnej maści sprzętów elektronicznych, takich jak budziki, latarki, ciśnieniomierze czy pulsoksymetry. Gwarantują długie godziny korzystania z gadżetów i sprzętów, a przy tym nie grożą wylaniem. Są pakowane w wygodne opakowania po kilka sztuk.

Dodatkowym atutem, poza niezwykłą jakością oraz trwałością jest cena tego produktu. Zamawiając baterie alkaliczne Maxell z naszego sklepu masz pewność, że otrzymasz w pełni oryginalny produkt, spełniający wszelkie normy i atesty. Przesyłkę wysyłamy w 24 godziny. Jeśli masz pytania lub wątpliwości – służymy pomocą. Złóż zamówienie na produkty firmy Maxell już dziś!