YOUTAB

Xiaomi Mi Max 3

(2 wyników)

Filtry

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Etui Xiaomi Mi Max 3 – zaprojektuj własną ochronę swojego smartfona


Posiadając smartfon Xiaomi Mi Max 3 należy pamiętać o jego odpowiedniej ochronie, ponieważ model ten posiada prawie siedmiocalowy wyświetlacz. Lepiej chuchać na zimne, dlatego w naszej ofercie można znaleźć wiele rozwiązań pełniących funkcję etui Xiaomi Mi Max 3, które będą zabezpieczały telefon przed zarysowaniami, zabrudzeniami i rozbiciem przy ewentualnym uderzeniu. Dedykowane rozwiązania sprawią, że obudowa Xiaomi Mi Max 3 przez wiele lat użytkowania będzie wyglądała wciąż jak nowa!

 

Pancernie i bezpiecznie – możesz spać spokojnie
Pancerne etui Xiaomi Mi Max 3 to połączenie niezwykle mocnej gumy oraz materiału TPU, co gwarantuje wysoką wytrzymałość. Zwiększona odporność na upadki, uderzenia i wszelkiego rodzaju przetarcia oraz wiele innych zagrożeń. Ponadto nie będzie ograniczona dostępność do złącz, gniazd czy obiektywu aparatu. To dedykowane etui Xiaomi Mi Max 3 posiada także wytłoczenia na klawisze funkcyjne. Ergonomiczny kształt sprawi, że obudowa Xiaomi Mi Max 3 nie tylko będzie dostatecznie chroniona, ale też nie ulegnie zgrubieniu czy zniekształceniu.

 

Fura, skóra… i smartfon Xiaomi Mi Max 3
Dla osób, które cenią sobie bezpieczeństwo i elegancję mamy rozwiązanie będące połączeniem bardzo mocnej grumy i skóry ekologicznej. Ten rodzaj etui Xiaomi Mi Max 3 nie odgina się, ani też nie odstaje. Wzmocnione zostały narożniki, dlatego każdy potencjalny upadek będzie zakończony miękkim lądowaniem. Nie ma też możliwości, aby obudowa Xiaomi Mi Max 3 wyślizgnęła się z dłoni, gdyż materiał jest z tworzywa antypoślizgowego – bardzo dobrze leży w dłoni.

 

Rozwiązania z klapką, której nie musisz otwierać

Na rynku można zakupić etui Xiaomi Mi Max 3 z klapką, ale u nas tylko i wyłącznie z inteligentną klapką. Takie produkty wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego TPU można znaleźć w naszej ofercie. Dokładnie wyprofilowana do kształtu obudowy Xiaomi Mi Max 3 ochrona, sprawi, że twój smartfon zachowa nowoczesny i smukły wygląd. Zaletą tego rozwiązania jest klapka prześwitująca, dzięki czemu nie musisz jej otwierać, aby dojrzeć powiadomienia na swoim Xiaomi Mi Max 3. Wysoka jakość wykonania stanie się gwarantem, że obudowa Xiaomi Mi Max 3 zawsze będzie chroniona, ale to z pomysłem!