YOUTAB

Lenovo

Liczba dostępnych produktów: 12

Filtry

 

Etui Lenovo, czyli telefon w nowej odsłonie


Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób odmienić wygląd swojego telefonu Lenovo, proponujemy Ci zakup nowego etui. W naszej ofercie znajdziesz kolorowe, czarne, jak i przezroczyste obudowy Lenovo, które nie tylko wpłyną na atrakcyjność Twojego smartfona, ale również pomogą Ci ochronić go przed uszkodzeniem. Możesz więc zyskać podwójnie, a jak pewnie wiesz, pojedyncze etui Lenovo kosztuje naprawdę niewiele. Spójrz na aktualną ofertę na tej podstronie. Stale wzbogacamy ją o nowe produkty, jednak już teraz na pewno znajdą się akcesoria, które odpowiadają Twojemu gustowi.


Zapobiegaj uszkodzeniom mechanicznym

Nie każdy właściciel urządzenia mobilnego traktuje je z należytą ostrożnością. Nieraz zdarza się nawet, że ta sama osoba odwiedza serwis naprawczy kilka razy w ciągu roku. Tymczasem w wielu przypadkach awarii telefonu, przyczyną jest jego upadek. Wystarczyłaby solidna obudowa Lenovo, aby go zamortyzować i prawdopodobnie urządzenie dalej działałoby jak należy. Naszym celem jest uświadamianie, że lepiej zaopatrzyć się w etui Lenovo niż później dziwić się, że telefon nagle przestał działać bez wyraźnej przyczyny. Warto wiedzieć, że skutku upuszczenia smartfona mogą być widoczne dopiero po jakimś czasie.


Najlepsze szkło hartowane

Kolejny prosty produkt, najczęściej w formie specjalnej naklejki na urządzenie mobilne, to szkło hartowane. Stanowi doskonałe uzupełnienie etui Lenovo. Umieszczając je na wyświetlaczu telefonu, chronisz go przed popękaniem i zarysowaniem. Nasz sklep dodaje ten element za darmo do każdej obudowy, nieposiadającej szkła w swojej konstrukcji. Mamy nadzieję, że dzięki temu klienci jeszcze lepiej będą zapobiegać uszkodzeniom swoich urządzeń mobilnych. Obudowa Lenovo stanowi świetny zestaw ze szkłem 9H, czyli produktem o najwyższej, dostępnej obecnie twardości.


Akcesoria dla każdego

YouTab.pl to miejsce, w którym pracują prawdziwi fani różnorodnych akcesoriów i gadżetów do urządzeń mobilnych. Czy to obudowa Lenovo, czy słuchawki bezprzewodowe – jeden z naszych doradców chętnie udzieli Ci wszelkich informacji i wesprze w wyborze. Zależy nam na tym, aby każdy mógł nabyć u nas dokładnie takie akcesoria, jakich oczekuje. Zapraszamy do kontaktu i przeglądania aktualnej oferty.