YOUTAB

HTC

Liczba dostępnych produktów: 39

Filtry

 

Obudowa HTC – zadbaj o telefon


Standardowa obudowa HTC, czyli plecy urządzenia to trochę za mało, aby uchronić podzespoły przed uszkodzeniem. Każdy właściciel smartfona powinien mieć dla niego kilkuczęściowe etui, które zakrywa zarówno tył, boki, jak i przód urządzenia; albo etui na plecy i szkło hartowane z przodu. Najważniejsze, aby zdecydować się na zakup akcesoriów zabezpieczających, ponieważ bez nich telefon szybko Ci się zniszczy. Na tej podstronie prezentujemy dostępne etui HTC, wśród których każdy użytkownik znajdzie ładny i solidny wyrób w swoim guście.


Najprostsze rodzaje etui

Największą popularnością cieszą się zwykle obudowy HTC w klasycznym stylu. Mowa na przykład o wspomnianym już etui na tył i boki urządzenia. Ten typ etui HTC w połączeniu ze szkłem hartowanym zapewnia duży komfort użytkowania. Akcesoria można łatwo wyczyścić, a obudowę bardzo szybko się zakłada. Jednocześnie nowoczesne modele etui nie pogrubiają telefonu. Inny rodzaj to obudowa HTC z zamknięciem, która często nazywana jest etui z klapką. To forma osłony, do której również powinno się założyć szkło hartowane, gdyż może nie ochronić dostatecznie wyświetlacza. Ten typ etui HTC jest jednak bardzo elegancki, a także wytrzymały. Doskonale sprawdza się również, kiedy użytkownik nie chce, aby telefon go rozpraszał.


Małe akcesoria, które robią różnicę

Wbrew pozorom niewielkie elementy wyposażenia mają znaczenie. Przykładem jest właśnie obudowa HTC, bez której telefon może szybko wylądować w serwisie. Lepiej więc nie czekać na moment, w którym ulubione urządzenie roztrzaska się na ziemi, tylko zapobiec takim wydarzeniom. Kupując etui, tak naprawdę oszczędzasz swoje pieniądze.


Sklep z produktami mobile

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi kategoriami w naszym sklepie. Oferujemy bardzo różnorodne akcesoria i gadżety do urządzeń mobilnych. Znajdziesz tu powerbank, etui, słuchawki, uchwyty i wiele innych produktów. Część z nich zwiększy poziom ochrony Twojego telefonu, a inne pozwolą Ci lepiej z niego korzystać. Będziesz mógł przetestować nowe możliwości swojego smartfona. Jeśli nie wiesz na co się zdecydować, szukasz akcesoriów dla siebie albo pomysłu na prezent, zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.