YOUTAB

Apple

Wyświetlanie 1–60 z 322 wyników

Filtry

 

Ochronna obudowa Apple


Szukasz skutecznego etui Apple, które zabezpieczy Twój telefon na wypadek upadku? W ofercie sklepu YouTab znajdziesz nowoczesne produkty, dzięki którym w razie upadku czy położenia w pobliżu ostrych przedmiotów, Twój iPhone będzie odpowiednio chroniony. Obudowa Apple w połączeniu z najtrwalszym szkłem hartowanym stanowi obecnie niezbędny produkt. Inaczej bowiem narażasz swoje urządzenie na wpływ wielu negatywnych czynników i możesz doprowadzić do jego szybkiego zniszczenia.


Niewielki koszt – doskonały efekt

W zależności od modelu, etui Apple w naszym sklepie kosztuje już od dwudziestu pięciu złotych do około dwustu. Najdroższe produkty stanowią jednak propozycje, które posiadają dodatkowe funkcje, czyli w tym wypadku wbudowany powerbank. Podstawowy zestaw ochronny nie stanowi jednak dużego wydatku. Na zwykłą obudowę Apple i szkło hartowane powinien zdecydować się każdy posiadacz urządzenia mobilnego. Jeśli bowiem w porę nie zadbasz o odpowiednie zabezpieczenie, ani się obejrzysz, a Twój telefon będzie w kawałkach. Najlepiej poszukać sobie etui Apple jeszcze zanim na dobre zaczniesz korzystać z nowego iPhone’a.


Dodatkowe zalety etui

Jak już wspomnieliśmy, Twoja obudowa Apple może być wyposażona w dodatkowe udogodnienia. Najbardziej nowoczesne etui są jednocześnie powerbankami, dzięki czemu użytkownik nie musi się martwić o zasilanie. W każdej chwili podładuje sobie telefon, niezależnie od tego, czy ma akurat pod ręką gniazdko elektryczne. Każde etui ma też tę zaletę, że świetnie sprawdza się jako dodatek, który wyraża sposób bycia, upodobania czy aktualny nastrój właściciela. Jeśli nie przepadasz za kolorowymi produktami, a za to cenisz sobie elegancję, to możesz zakupić na przykład etui Apple z wzmocnionej ekoskóry. Jeśli natomiast zależy Ci na szpanerskim nadruku, to wybierz chociażby produkt od znanego projektanta.


Niewielki koszt – doskonały efekt

Ciekawym gadżetem jest również obudowa Apple z klapką. Pozwala osłonić i przód, i tył telefonu. Dodatkowo takie akcesoria najczęściej wyposażone są w dodatkowe kieszonki, w których można przechowywać tylko karty płatnicze, które są potrzebne w danym momencie. Dzięki temu nie zawsze trzeba nosić przy sobie cały portfel. Jest to bezpieczna opcja na przykład na wycieczkę czy imprezę.