Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Akcesoria do smartwatchy

(13 wyników)

Filtry

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Akcesoria do smartwatchy – wyróżnij swój sprzęt


Smartwatche, czyli inteligentne zegarki, już dawno przekroczyły możliwości znane nam ze zwykłych, tradycyjnych zegarków. Choć posiadają podstawowe i core’owe funkcje, takie jak wyświetlanie daty czy godziny, to ich możliwości są o wiele większe. Nic dziwnego, że wiele osób posiada taki gadżet. Przydają się na co dzień, a także w specjalnych sytuacjach, czyli np. podczas treningu. Różne rodzaje designu i funkcjonalności, które proponują dziesiątki producentów sprawiają, że smartwatche są popularne wśród wszystkich grup wiekowych, niezależnie od płci czy pochodzenia.

Sam smartwatch to jedno. Ale do tego typu gadżetów możesz znaleźć sporo akcesoriów. Dzięki nim wykorzystasz możliwości sprzętu jeszcze lepiej, zapewnisz ochronę lub wydłużysz czas korzystania z nich. 

Ochrona dla Twojego smartwatcha – folie i szkła ochronne na smartwatcha

Smartwatch, poza smartfonem, jest sprzętem, który masz ze sobą cały dzień, niezależnie od panujących warunków, miejsca czy czasu. Z tego też powodu jest on narażony na najróżniejsze uszkodzenia i ewentualne wypadki. Niestety,  choć wiele modeli jest naprawdę bardzo wytrzymałych, to nawet one mogą się porysować czy potłuc. Często nie trzeba wiele – wystarczy nasze niedopatrzenie czy brak uwagi. Szczególnie narażony może być sprzęt osób, które uprawiają wyczynowy sport. Lub ten należący do młodszych użytkowników, którzy nie przykładają aż takiej wagi do bezpiecznego użytkowania. W takiej sytuacji niezawodna i bezcenna ochrona w postaci szkieł i folii ochronnych okaże się prawdziwym zbawieniem! Dzięki tym prostym gadżetom z powodzeniem ochronisz swojego smartwatcha.

Folie i szkła ochronne do smartwatchy to produkt, w który powinien zaopatrzyć się każdy właściciel takiego zegarka. Dlaczego? Tak, jak wspomnieliśmy, ryzyko wypadku jest naprawdę spore. Tego typu akcesoria pomagają nam w ochronie ekranu dotykowego. Chronią przed zarysowaniem czy pęknięciem. O które naprawdę nietrudno! Wystarczy uderzenie w futrynę czy półkę. Nie wspominając o upadku – np. z szafki nocnej. Doskonałym wyborem będzie szkło hartowane, które jest wyjątkowo odporne na stłuczenia czy zadrapania oraz pomaga chronić ekran zegarka przed niebezpieczeństwami.

Jeżeli chcesz zapewnić urządzeniu dłuższy czas użytkowania, bez obawiania się o uszkodzenia, koniecznie zamów folie i szkła ochronne do smartwatchy z naszej strony! 

Bransolety i paski do smartwatchy

Bransoleta w Twoim smartwatchu jest uszkodzona? A może pasek się przetarł? A może nic się nie stało, ale zwyczajnie chcesz zmienić drobny szczegół, aby uzyskać odświeżony efekt i niebanalny wygląd starego zegarka? Nic prostszego! Wystarczy zaopatrzyć się w nową bransoletę lub pasek do smartwatcha z naszego sklepu.

Oferujemy szeroki wybór, do różnych modeli. Są to często zamienne części do najbardziej popularnych zegarków, które używa sporo osób. Sprawdź, czy obecnie oferujemy paski do modelu, który posiadasz.

Na co zwrócić uwagę, kupując bransolety i paski do smartwatchy? Przede wszystkim upewnij się, że dane akcesorium na pewno pasuje do Twojego zegarka. Przeczytaj specyfikację i opis produktu. Jeśli wciąż nie jesteś pewny – skontaktuj się z nami. Kolejnym czynnikiem, jaki powinieneś wziąć pod uwagę jest rozmiar paska – jego długość i szerokość. Szczególnie jeśli masz dość szerokie nadgarstki, upewnij się, że dany model sprawdzi się dla Ciebie. Niewskazane jest, by bransoleta czy pasek były zbyt ciasne. Spowoduje to brak wygody w użytkowaniu. Zbyt luźny może z kolei doprowadzić do np. zgubienia lub upadku urządzenia. Niektóre prezentowane przez nas paski i bransolety występują w wielu wersjach kolorystycznych. Wybierz taką, która będzie Ci się podobać i pasować do Twojego stylu.