Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Oppo A9 2020

(1 wyników)

Filtry

×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Oppo A9 2020 – folie i szkła ochronne

W tej kategorii znajdziesz wysokiej klasy folie i szkła ochronne do telefonu OPPO A9 2020. Bogaty wybór asortymentu dostępnego na Youtab.pl sprawia, że bez trudu dobierzesz wariant produktu, który w pełni odpowie na Twoje oczekiwania. W tym dziale kupisz szkło na aparat, folię ochronną oraz szkła hartowane. Oferowane produkty są perfekcyjnie płaskie wykonane w technologii 2,5D lub przeznaczone na całą powierzchnię ekranu.

Na szczególną uwagę zasługuje folia ochronna marki YouTab. Produkt przeznaczony jest na cały ekran telefonu. Oferowany produkt wykonany został z hydrożelu, który perfekcyjnie dostosowuje się do wszystkich zakrzywień i zaokrągleń ekranu. Dodatkowo posiada wycięcia na wszystkie elementy ekranu. Z kolei innowacyjna powłoka oleofobowa sprawia, że na powierzchni folii ochronnej nie zostają nieestetyczne odciski palców.

Sprawdź także szkło na aparat marki YouTab. Oferowany produkt wykonano z japońskiego materiału AGC Asahi Glass, stosowanego w energetyce słonecznej. Prezentowane szkło na aparat zapewnia najwyższą na rynku twardość na poziomie 9H. Dzięki swoim właściwościom produkt zapewnia pełną ochronę powierzchni obiektywu przed wszelkimi uszkodzeniami, a powłoka oleofobowa zapobiega powstawaniu śladów po palcach.

W ofercie Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które w perfekcyjny sposób zapewnia ochronę całej obudowie. Sprawdź już teraz naszą ofertę i zamów produkty idealnie dopasowane do posiadanego sprzętu.