Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Oppo A5 2020

(1 wyników)

Filtry

×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Oppo A5 2020 – folie i szkła ochronne

Szukasz skutecznej ochrony wyświetlacza na co dzień? W tej kategorii znajdziesz niepowtarzalne folie i szkła ochronne, które sprawią, że Twój telefon bez trudu dotrzyma Ci kroku bez względu na to, co robisz. W tej kategorii kupisz szkło na aparat, folię ochronną oraz szkła hartowane.

W tej kategorii znajdziesz także praktyczne szkło hartowane firmy SCREEN PRO+, które oferuje doskonałą ochronę na cały ekran. Produkt ten dedykowany jest dla wszystkich użytkowników, którzy cenią jakość i niezawodność w każdych warunkach. Produkt skutecznie chroni ekran telefonu przed upadkiem, uszkodzeniami czy zarysowaniem. Dodatkowo prezentowane szkło hartowane zapewnia pełną przejrzystość szkła oraz nie wpływa na poziom wrażliwości wyświetlacza na dotyk.

Poznaj już teraz szkło na aparat marki YouTab. Produkt został wykonany z japońskiego materiału AGC Asahi Glass, stosowanego w energetyce słonecznej. Oferowane szkło na aparat zapewnia twardość na poziomie 9H. Z kolei powłoka oleofobowa zapobiega powstawaniu śladów po palcach. Wszystko to powoduje, że produkt ten jest tak chętnie wybierany przez naszych klientów.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz także etui do telefonu, które pozwoli na zapewnienie profesjonalnej ochrony obudowy. Sprawdź już teraz naszą ofertę i przekonaj się, że jakość może iść w parze z przystępną ceną.