Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Xiaomi Redmi Note 9S

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Xiaomi Redmi Note 9S – folie i szkła ochronne


Potłuczony ekran, wszechobecne na nich “pajęczynki”, nieestetyczne rysy i zabrudzenia – oto problemy z którymi najczęściej zmagają się użytkownicy smartfonów. W dzisiejszych czasach telefony stały się mobilnymi komputerami, a całą ich powierzchnię zaczął zajmować wyświetlacz. Mimo coraz lepszej się jakości produkowanych urządzeń mobilnych są one wciąż delikatnym sprzętem, który wymaga zastosowania dodatkowych środków ochrony. Czasem chwila nieuwagi może zakończyć się dla smarfona katastrofalnie i rodzić konieczność kosztownej naprawy w serwisie. Warto jednak wiedzieć, że istnieje sposób na to, by uniknąć potłuczeń czy zarysowań. W tym przydatne okazują się różnego rodzaju szkła ochronne oraz folie do Xiaomi Redmi Note 9S.

Dlaczego warto kupić szkło ochronne do Xiaomi Redmi Note 9S?

Jest wiele powodów, dla których warto zakupić szkło ochronne na ekran telefonu. Dobrze dobrane szkło ochronne nie staje się utrudnieniem w codziennym użytkowaniu smartfona. Wciąż zapewnia równie dobrą jakość obrazu, jak przed nałożeniem szkła. Dodatkowo nie wpływają na czułość ekranu na dotyk. Jakie są zatem funkcje ochronne szkła? Zabezpiecza telefon na wielu płaszczyznach – chroni przed zanieczyszczeniami, eliminując problem osiadającego na ekranie kurzu, widocznych odcisków palców czy trudnych do usunięcia plam. Przede wszystkim pozwala uniknąć pojawienia się rys na ekranie, a także popękania i stłuczenia się wyświetlacza. Jeszcze jednym powodem dla zakupu szkła hartowanego jest oszczędność. To stosunkowo niewielka inwestycja, która pozwoli uniknąć nam kosztownej naprawy ekranu w przypadku jego uszkodzenia.

Dobrą opcją jest także zakup foli ochronnej, która zabezpiecza ekran przed zarysowaniami oraz zapobiega osadzaniu się wszelkiego rodzaju zabrudzeń na jego powierzchni.

Warto zakupić etui do Xiaomi Redmi Note 9S z naszego sklepu, by móc zapomnieć o niepożądanych uszkodzeniach smartfona.