Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Xiaomi Redmi 9

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Xiaomi Redmi 9 – folie i szkła ochronneFolie i szkła ochronne do telefonu Xiaomi Redmi 9

W tej kategorii oferujemy wysokiej jakości folii i szkieł ochronnych. Poznaj niepowtarzalne folie ochronne, szkła hartowane oraz szkła hybrydowe w wersji płaskiej 2,5D oraz przeznaczone na cały ekran.

Wśród oferowanych na Youtab.pl produktów na szczególną uwagę zasługuje szkło hartowane 9D przeznaczone na cały ekran marki SCREEN PRO+. Model ten zachwyca idealnym dopasowaniem do wyświetlacza telefonu. Oferowane szkło hartowane wyróżnia wykonanie z japońskiego materiału AGC Asahi Glass stosowanego w energetyce słonecznej. Wszystko to powoduje, że prezentowane szkło hartowane, wykazuje bardzo wysoki poziom odporności na uszkodzenia mechaniczne.

Sprawdź już teraz innowacyjną folię ochronną marki YouTab. Produkt przeznaczony jest na całą powierzchnię wyświetlacza. Prezentowana folia ochronna wykonana jest z hydrożelu, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowuje się do ekranu. Model ten posiada także wycięcia na wszystkie otwory wyświetlacza oraz nie wpływa na działanie czujników na ekranie telefonu.

W naszej ofercie znajdziesz także praktyczne etui do telefonu typu plecki, z klapką, portfelowe, a nawet magnetyczne. Sprawdź już teraz pełen asortyment i przekonaj się, jak bogaty wybór produktów oferujemy.