Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max – folie i szkła ochronneW tej kategorii znajdziesz folie i szkła ochronne do Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max. W swoje ofercie posiadamy produkty przeznaczone na cały ekran oraz perfekcyjnie płaskie w technologii 2,5D. Wśród dostępnego asortymentu nie mogło zabraknąć praktycznego szkła ochronnego na aparat.

Na szczególną uwagę zasługuje szkło hybrydowe marki 3MK. Produkt zapewnia doskonałe dopasowanie, ponieważ jest idealnie płaskie oraz wykonane w technologii 2,5D. Dodatkowo stanowi ono nowoczesne połączenie folii ochronnej i szkła na ekran, dzięki czemu uzyskujemy produkt o grubości zaledwie 0,2 mm.

Wśród oferowanych na Youtab.pl folii produktów dużą popularnością cieszy się szkło hartowane firmy SCREEN PRO+. Wariant ten znany jest z doskonałego dopasowania na cały ekran. Produkt jest w pełni transparentny, dzięki czemu w żaden sposób nie zakłóca korzystania z ekranu dotykowego.

W sklepie internetowym Youtab.pl znajdziesz także praktyczne etui na telefon. Wybierz już teraz interesującą Cię kategorię i zamów nie tylko folie i szkła ochronne, ale także inne produkty, które spełnią Twoje oczekiwania.