Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Xiaomi Redmi Note 8T

(4 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Xiaomi Redmi Note 8T – folie i szkła ochronne


Szukasz wysokiej jakości folii i szkieł ochronnych? W takim razie doskonale się składa, ponieważ w tej kategorii oferujemy produkty przeznaczone na cały ekran oraz perfekcyjnie płaskie w innowacyjnej technologii 2,5D. Wśród dostępnego asortymentu nie mogło również zabraknąć praktyczne szkła na aparat.

Sprawdź już teraz wysokiej jakości szkło na aparat marki 3MK. Produkt zapewnia ochrona na poziomie twardości 7H. Oferowane szkło na aparat wyróżnia powłoka oleofobowa naniesiona na całą jego powierzchnię szkła. Dzięki temu nie pozostają na nim nieestetyczne ślady odcisków palców i innych zanieczyszczeń. Produkt wykonano z wysokiej jakości japońskiego materiału AGC Asahi Glass, stosowanego dotychczas głównie w energetyce słonecznej.

Dużą popularnością wśród klientów cieszy się szkło hartowane marki Mocolo. Produkt przeznaczony jest na cały ekran oraz zachwyca perfekcyjnie wyprofilowanym krawędziom w technologii 2.5D. Oferowane szkło hartowane idealnie dopasowuje się do telefonu. Zapewnia ochronę na całej jego powierzchni łącznie z krawędziami. Produkt ma najwyższy dostępny na rynku poziom twardości 9H.

Na Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które pozwoli na zapewnienie profesjonalnej ochrony obudowy. Sprawdź już teraz naszą ofertę i przekonaj się, że jakość może iść w parze z przystępną ceną.