Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Xiaomi Redmi Note 10 / 10S

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne Xiaomi Redmi Note 10 / 10SW tej kategorii oferujemy wysokiej jakości folii i szkieł ochronnych. Wśród dostępnego asortymentu znajdziesz modele przeznaczone na całą powierzchnię ekranu oraz innowacyjne płaskie wykonane w technologii 2,5D. Na tej stronie znajdziesz także wysokiej jakości szkło na aparat.

Jeżeli interesują Cię innowacyjne rozwiązania, koniecznie sprawdź szkło hybrydowe marki 3MK. Produkt jest perfekcyjnie płaski oraz w wykonany w systemie 2D. Oferowane szkło hybrydowe jest nowoczesnym połączeniem folii i szkła ochronnego. Dodatkowo wyposażony jest w kompletny zestaw, który pozwala na łatwe, samodzielne jego założenie.

Sprawdź także klasyczne i sprawdzone szkło hartowane 9H marki Youtab. Produkt pokrywa płaska część ekranu w technoligii 2,5D. Co więcej, nie pozostawia bąbelków powietrza, dzięki czemu jest prosty w montażu nawet dla osób, które wykonują go po raz pierwszy.

W ofercie Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które w perfekcyjny sposób zapewnia ochronę całej obudowie. Sprawdź już teraz naszą ofertę i zamów produkty, które zachwycą Cię jakością wykonania.