Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Xiaomi Redmi K30

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne do telefonu Xiaomi Redmi K30Szukasz wysokiej jakości szkieł hartowanych? W takim razie doskonale się składa, ponieważ w tej kategorii oferujemy produkty przeznaczone na cały ekran oraz perfekcyjnie płaskie w innowacyjnej technologii 2,5D.

Na szczególną uwagę zasługuje szkło hartowane 9D przeznaczone na cały ekran renomowanego producenta SCREEN PRO+. Produkt zachwyca perfekcyjnym dopasowaniem do telefonu. Oferowane szkło hartowane wyróżnia wykonanie z japońskiego materiału AGC Asahi Glass stosowanego dotychczas głównie w energetyce słonecznej. Dzięki temu prezentowane szło, wykazuje bardzo wysoki poziom odporności na uszkodzenia mechaniczne.

Na Youtab.pl znajdziesz także praktyczne szkło hartowane o twardości 9H marki YouTab. Produkt jest perfekcyjnie płaski oraz wykonany w technologii 2,5D. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oferowane szkło hartowane wyróżnia idealna przezroczystość, którą doceni każdy użytkownik.

W ofercie Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które w perfekcyjny sposób zapewnia ochronę całej obudowie. Sprawdź już teraz naszą ofertę i zamów produkty, które zachwycą Cię jakością wykonania.