Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Xiaomi Redmi 8A

(5 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Xiaomi Redmi 8A – folie i szkła ochronneW tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości folie i szkła ochronne. Szczególnie dużą popularnością cieszą się produkty przeznaczone na cały ekran oraz perfekcyjnie płaskie w nowoczesnej technologii 2,5D. Często wybierane jest również praktyczne szkło na aparat.

Sprawdź już teraz szkło hybrydowe marki 3MK. Produkt wyróżnia zastosowanie innowacyjnych powłok ceramicznych. Oferowane szkło hybrydowe zaskakuje nowoczesnym połączeniem folii ochronnej i szkła na ekran. Co więcej, produkt zachowuje pełną wrażliwość na dotyk oraz pokrywa płaską część ekranu.

Co sprawia, że oferowane szkło na aparat cieszy się tak dużą popularnością? Produkt marki PANZER zapewnia ochroną na poziomie 9H. Dzięki temu zapewnia najwyższą na rynku ochronę przed działaniem czynników mechanicznych. Dodatkowo oferowane szkło jest idealnie dopasowane do całej powierzchni aparatu, a jednocześnie nie ma żadnego wpływu na jakość robionych zdjęć czy kręconych filmów. Produkt wykonano z japońskiego materiału AGC Asahi Glass, stosowanego dotychczas głównie w energetyce słonecznej.

Jeżeli szukasz także innych akcesoriów GSM, koniecznie sprawdź w naszym sklepie internetowym etui na telefon. Poznaj już dziś pełen asortyment kategorii folie i szkła ochronne Samsung Galaxy S7 Edge oraz całego Youtab.pl i spraw, aby korzystanie ze smartfona stało się przyjemnością.