Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Xiaomi Redmi 5 Plus

(0 wyników)

Xiaomi Redmi 5 Plus – folie i szkła ochronne


Jeżeli poszukujesz profesjonalnego zabezpieczenia wyświetlacza, to w tym dziale znajdziesz innowacyjne folie i szkła ochronne Xiaomi Redmi 5 Plus, które z łatwością spełnią Twoje oczekiwania. Na Youtab.pl oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej klasy, dlatego wybierając asortyment dostępny w naszym sklepie internetowym, zyskujesz pewność niezawodności wybranego asortymentu.

Jesteś miłośnikiem innowacyjnych rozwiązań? W takim razie zachęcamy do sprawdzenia nowoczesnego szkła hybrydowe 3MK FLEXIBLE GLASS Xiaomi Redmi 5 Plus. Produkt w absolutnie innowacyjny sposób łączy zalety folii ochronnej i szkła na ekran. Tak niezwykłe zestawienie sprawia, że prezentowane szkło hybrydowe jest aż o 1 mm cieńsze od hartowanego. Produkt zachowuje przy tym wysoka wytrzymałość na zarysowania i uszkodzenia. Deklarowana twardość powierzchni wynosi bowiem 7H.

Wśród oferowanych na Youtab.pl produktów dużą popularnością cieszy się również szkło hartowane 3D MOCOLO PANZER Xiaomi Redmi 5 Plus, które zachywca perfekcyjnym dopasowaniem do telefonu. Produkt wyróżnia wykonanie z japońskiego materiału AGC Asahi Glass stosowanego dotychczas głównie w energetyce słonecznej, Materiał ten zwraca uwagę bardzo wysokim poziomem odporności na uszkodzenia mechaniczne. W ofercie Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które w perfekcyjny sposób zapewnia ochronę całej obudowie. Sprawdź już teraz naszą ofertę i zamów produkty, które zachwycą Cię jakością wykonania.