Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Xiaomi Poco X3 NFC

(5 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne do telefonu Xiaomi Pocophone X3 NFC

Chcesz zapewnić odpowiednią ochronę wyświetlacza? W tej kategorii oferujemy szkła hartowane oraz szkła hybrydowe. Oferowane produkty przeznaczone są na całą powierzchnię ekranu oraz płaskie 2,5D. Wśród dostępnego asortymentu nie mogło także zabraknąć praktycznego szkła na aparat.

Poznaj szkło hartowane przeznaczone na cały ekran marki Mocolo. Produkt ten jest perfekcyjnie dopasowany do wyświetlacza, co sprawia, że w niczym nie zakłóca korzystania z ekranu dotykowego. Oferowane szkło hartowane wykonano z wysokiej jakości japońskiego materiału AGC Asahi Glass, stosowanego w energetyce słonecznej.

W tej kategorii oferujemy również nowoczesne szkło hartowane o twardości 9H marki YouTab. Produkt jest perfekcyjnie płaski oraz wykonany w technologii 2,5D. Użycie innowacyjnych technologii powoduje, że szkło hartowane wyróżnia idealna przezroczystość, którą doceni każdy użytkownik.

W ofercie Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu zapewniające ochronę obudowie smartfona. Sprawdź już teraz naszą ofertę i zamów produkty, które zachwycą Cię jakością wykonania.