Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Xiaomi Mi Note 10 Lite

(2 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne Xiaomi Mi Note 10 LiteW tej kategorii oferujemy szkła hartowane przeznaczone na cały wyświetlacz oraz idealne płaskie wykonane w technologii 2,5D. Wśród dostępnego asortymentu znajdziesz innowacyjne szkła przeznaczone na migawkę aparatu.

Sprawdź szkło hartowane marki Mocolo. Produkt przeznaczony jest na cały ekran, dzięki czemu cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Oferowane szkło hartowane zapewnia przejrzystość bliską 100%. Dzięki temu świetnie oddaje wyświetlane kolory. Produkt jest kompatybilny z większością etui dostępnych na rynku.

Na szczególną uwagę zasługuje także szkło na aparat marki YouTab. Produkt został wykonany z japońskiego materiału AGC Asahi Glass, stosowanego w energetyce słonecznej. Oferowane szkło na aparat zapewnia twardość na poziomie 9H. Z kolei powłoka oleofobowa zapobiega powstawaniu śladów po palcach. Wszystko to powoduje, że produkt ten jest tak chętnie wybierany przez naszych klientów.

Chcesz dodatkowo zadbać o obudowę swojego telefonu? W takim razie koniecznie sprawdź oferowane na Youtab.pl etui do telefonu. Poznaj już teraz pełną ofertę i zamów idealne dopasowane obudowy zawsze w atrakcyjnej cenie.