Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Xiaomi Mi A3

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Xiaomi Mi A3 – folie i szkła ochronne


Zazwyczaj nie możemy pozwolić sobie na dłuższą rozłąkę z telefonem, dlatego powinniśmy zrobić wszystko, aby nie dopuścić do awarii telefonu wynikającej ze zbicia ekranu. Wskazane jest zawczasu dokupienie niezbędnych do tego celu akcesoriów, którymi m.in. są folie i szkła ochronne do Xiaomi Mi A3. Możesz zastosować dodatkowe szkło ochronne, aby zabezpieczyć obiektywy aparatu. Pozwoli to zaoszczędzić nerwy i pieniądze na bardzo kosztowną wymianę elementów, a urządzenie pozostanie w doskonałym stanie przez cały czas jego użytkowania.

Szeroki wybór elementów ochronnych do Twojego sprzętu

W bogatym asortymencie naszego sklepu www.youtab.pl odnajdziesz nie tylko wiele wysokiej klasy folii i szkieł hartowanych na ekran, ale także szkła chroniące dodatkowo soczewki aparatu przed defektami i zanieczyszczeniami.

Szczególnie polecamy zabezpieczenie wyświetlacza poprzez nałożenie ochrony z najwyższej półki, jaką gwarantuje szkło hartowane 10D GORILLA GLASS Xiaomi Mi A3. Produkt światowego lidera w tej dziedzinie, cieszący się zaufaniem wśród użytkowników. Skutecznie chroni go przed popękaniem po uderzeniu. Tafla została specjalnie wyprofilowana, by zapewnić jak najdokładniejsze dopasowanie do powierzchni wyświetlacza. Zastosowana technologia NDR daje większą odporność na powstawanie wszelkich rys.

Szkło hybrydowe 3MK FLEXIBLE GLASS dla Xiaomi Mi A3

Jest to innowacyjne połączenie zalet folii ochronnej i szkła hartowanego sprawiające, że nawet po stłuczeniu nie rozsypie się na małe kryształki, zachowując integralność strukturyy. Dzięki temu szkło jest bezpieczne nawet przy korzystaniu z gadżetu przez małe dzieci.

Dodatkowe zabezpieczenie aparatu

Zakładając szkło na aparat Xiaomi Mi A3 – MOCOLO PHONE CAMERA GLASS, pozbędziesz się ryzyka powstawania niepożądanych zarysowań oraz osiadania brudu i kurzu bezpośrednio na obiektywie, co doprowadza do ryzyka jego uszkodzenia podczas próby czyszczenia. Mogłyby one mieć także negatywny wpływ na jakość robionych zdjęć i nagrywanych filmów. Dzięki specjalnie wyprofilowanym krawędziom szkło idealnie przylega do jego powierzchni.

U nas zakupisz najlepsze folie i szkła ochronne do Xiaomi Mi A3, które zabezpieczą Twojego smartfona. W ofercie posiadamy również szeroki wybór różnorodnych konstrukcyjnie etui w wielu tonacjach, które dadzą kompleksową ochronę dla Twojego urządzenia.