Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Xiaomi Mi 9T

(4 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Xiaomi Mi 9T – folie i szkła ochronne


Ochrona telefonu, który użytkujemy na co dzień, jest niezwykle ważna, jeśli chcemy zapewnić mu pełne bezpieczeństwo. Sprawne urządzenie umożliwi nam komfortowe wykorzystywanie smartfona nie tylko w celach zawodowych, ale także wtedy, gdy chcemy zaczerpnąć rozrywki. Nie ulega wątpliwości, że absolutną podstawą, jest ochrona wyświetlacza, który pełni istotne funkcje w naszych urządzeniach. Stłuczony ekran może przysparzać wiele problemów, których usunięcie wiąże się z koniecznością wydania sporej sumy pieniężnej. Aby zyskać pełną wygodę korzystania ze smartfona i cieszyć się działaniem sprzętu przez długi czas, warto wybrać folie i szkła ochronne do Xiaomi Mi 9T.

Akcesoria do Xiaomi — jakie wybrać?

Aby w pełni chronić telefon, w pierwszej kolejności warto wziąć pod uwagę jego wyświetlacz. Tego typu element jest najbardziej narażony na powstawanie wszelakich uszkodzeń mechanicznych, takich jak zarysowania, pękanie, stłuczenie. Nosząc smartfon w kieszeniach, torbach, czy też plecakach, bez odpowiedniego zabezpieczenia, musimy liczyć się z tym, że jego ekran ulegnie awarii.

Szkło hybrydowe do Xiaomi Mi 9T

Każdemu z nas zależy nie tylko na efekcie wizualnym, ale również na pełnej funkcjonalności urządzenia. Z tego powodu warto wyposażyć telefon w szkło hartowane do Xiaomi Mi 9T. Jest to absolutna podstawa w przypadku, gdy obawiamy się o zniszczenie wyświetlacza. Szybka z hartowanego szkła cechuje się najwyższą na rynku twardością, która daje optymalną ochronę przed zarysowaniami. Dzięki stosowaniu tego typu akcesorium, możemy być również pewni, że ekran naszego telefonu w razie upadku nie ulegnie zniszczeniu. Szkło jest łatwe do zamontowania i kompatybilne z ekranem dotykowym, nie zaburzając czułości na dotyk oraz nie wpływając na jakość grafiki.

Szkło na aparat

Nie tylko fani fotografii powinni zabezpieczyć aparat przed usterką, która może wynikać z codziennego użytkowania smartfona. Również osoby, które stosują aparat do amatorskich zdjęć, które mają stanowić pamiątkę z wakacji, powinny zadbać o jego bezpieczeństwo.

Szybka zamontowana na obiektywach w najnowszych smartfonach, może posiadać wątpliwą jakość. Szkło na aparat Xiaomi ochroni szybkę przed pękaniem w wyniku upadku urządzenia. Szczególnie polecamy szkło na aparat MOCOLO, które cechuje się twardością na poziomie 9H. Powierzchnia nie zbiera odcisków palców, a także nie wpływa na jakość zdjęć.

Dla pełnej ochrony Twojego telefonu, wybierz etui do Xiaomi Mi 9T z oferty naszego sklepu.