Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Xiaomi Mi 9T Pro

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne Xiaomi Mi 9T ProW tej kategorii zamówisz szkła hartowane oraz hybrydowe. W naszej ofercie znajdziesz produkty przeznaczone na cały ekran oraz płaskie wykonane w technologii 2,5 D. Wśród dostępnego asortymentu nie mogło zabraknąć również szkła na aparat.

Interesują Cię innowacyjne rozwiązania? W takim razie koniecznie sprawdź szkło hybrydowe marki 3MK. Produkt jest perfekcyjnie płaski oraz w wykonany w systemie 2D. Oferowane szkło hybrydowe wykonane zostało z połączenia folii i szkła ochronnego. Produkt sprzedawany jest jako kompletny zestaw, który pozwala na łatwe, samodzielne jego założenie.

Dużym zainteresowaniem cieszy się również szkło na aparat firmy 3MK. Produkt ten to szkło płaskie wykonane w technologii 2,5D. Produkt zapewnia twardość na poziomie 7H. Powłoka oleofobowa zabezpiecza przed powstawaniem zabrudzeń. Produkt zapewnia perfekcyjna przejrzystość szkła, dzięki czemu nie zakłóca wykonywania zdjęć ani nagrywania filmów.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz także etui do telefonu. Sprawdź już teraz pełną ofertę Youtab.pl i przekonaj się, że nasz sklep internetowy w pełni odpowiada na potrzeby współczesnych użytkowników telefonów.