Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Xiaomi Mi 9

(6 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Xiaomi Mi9 – folie i szkła ochronne

Wyświetlacz telefonu w znacznym stopniu decyduje o jego wartości, dlatego warto sięgnąć po folię lub szkło ochronne do Xiaomi Mi9 sprawdzonego, renomowanego producenta. Tylko takie akcesoria, w 100% oryginalne, przygotowaliśmy dla Ciebie na YouTab.pl. Odpowiednio dopasowane do konkretnego modelu szkło osłoni wyświetlacz przed uszkodzeniem czy pęknięciem. Nie będziesz więc martwić się, że Twój sprzęt zostanie porysowany przez klucze, monety czy inne drobiazgi, które nosisz przy sobie.

Nie wiesz jak zabezpieczyć ekran Xiaomi Mi9? Wybór akcesoriów, które Ci w tym pomogą, jest naprawdę duży. Możesz zdecydować się np. na szkło hybrydowe do Xiaomi Mi9, które doskonale łączy zalety folii ochronnej i wytrzymałego szkła. Dobrym wyborem będzie także szkło hartowane do Xiaomi Mi9, które również zabezpieczy ekran na wysokim poziomie.

Każda szybka ochronna do Xiaomi Mi9 pochodzi od sprawdzonego producenta. Szybki nie ograniczają żadnej z funkcjonalności telefonu – możesz więc korzystać z aplikacji i odtwarzać muzykę tak samo szybko, jak do tej pory. To komfort użytkowania na najwyższym poziomie. Montaż każdego szkła ochronnego jest bardzo prosty i trwa dosłownie chwilę, a Ty możesz się skupić na innych, przyjemniejszych czynnościach.

Do szkła ochronnego dobierz również wytrzymałe i solidne etui do Xiaomi Mi9 oraz szkło na aparat do Xiaomi Mi9, które zabezpieczy kamerkę w Twoim sprzęcie.

Sprawdź, jak wiele akcesoriów ochronnych w atrakcyjnej cenie znajdziesz na naszej stronie. Przekonaj się, co oznacza najwyższa jakość produktów.