Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Xiaomi Mi 9 SE

(2 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne do telefonu Xiaomi Mi9 SE

W tym dziale zamówisz szkła hartowane oraz hybrydowe do telefonu Xiaomi Mi9 SE. Oferowane na Youtab.pl produkty cieszą się dużą popularnością ze względu na doskonałe dopasowanie do telefonu oraz wysoką jakość wykonania. W tej kategorii znajdziesz folie i szkła ochronne przeznaczone na cały ekran oraz płaskie w technologii 2,5D. Wśród dostępnego asortymentu nie mogło zabraknąć innowacyjnego szkła na aparat.

Na szczególną uwagę zasługuje szkło hartowane firmy SCREEN PRO+. Produkt ten znany jest z perfekcyjnego dopasowania na cały ekran. Prezentowane szkło hartowane jest w pełni transparentne, dzięki czemu w żaden sposób nie zakłóca korzystania z ekranu dotykowego.

Sprawdź również szkło na aparat marki YouTab. Oferowany produkt wykonano z japońskiego materiału AGC Asahi Glass. Prezentowane szkło na aparat ma najwyższą na rynku twardość na poziomie 9H. Dzięki swoim właściwościom produkt zapewnia ochronę powierzchni obiektywu przed wszelkimi uszkodzeniami, a powłoka oleofobowa zapobiega powstawaniu śladów po palcach.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz także wysokiej jakości etui do telefonu. Sprawdź już teraz dostępny asortyment na Youtab.pl i zdecyduj, w jaki sposób zabezpieczysz swój smartfon przed uszkodzeniami.