Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Xiaomi Mi 11 Ultra

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne do telefonu Xiaomi Mi 11 UltraSzukasz wysokiej jakości folii i szkieł ochronnych? W takim razie doskonale się składa, ponieważ w tej kategorii oferujemy produkty przeznaczone na cały ekran oraz perfekcyjnie płaskie w innowacyjnej technologii 2,5D. Wśród dostępnego asortymentu dużą popularnością cieszą się szkła hartowane.

Poznaj już teraz szkło hartowane o stopniu twardości 9H marki YouTab. Produkt sprawi, że wyświetlacz Twojego smartfona będzie doskonale chroniony bez względu na to, co robisz. Oferowane szkło hartowane jest płaskie, wykonane w technologii 2,5D. Model ten wyposażony jest w powłokę oleofobową, która skutecznie chroni przed powstawaniem nieestetycznych zabrudzeń na powierzchni wyświetlacza takich jak odciski palców.

Na Youtab.pl oferujemy również etui do telefonu, które poza ochroną obudowy zadba także o wygodny dostęp do wszystkich przycisków funkcjonalnych oraz portów. Sprawdź już teraz pełną ofertę i wybierz wariant, który zaskoczy Cię nowoczesnymi rozwiązaniami.