Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Xiaomi Mi 10T Pro 5G

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne Xiaomi Mi 10T Pro

W tej kategorii oferujemy wysokiej jakości szkła hartowane oraz szkła hybrydowe. Wśród dostępnego asortymentu znajdziesz modele przeznaczone na całą powierzchnię ekranu oraz innowacyjne płaskie wykonane w technologii 2,5D. Na tej stronie znajdziesz także wysokiej jakości szkła przeznaczone na migawkę aparatu.

Poznaj już teraz szkło hartowane o stopniu twardości 9H marki YouTab. Produkt sprawi, że wyświetlacz Twojego smartfona będzie doskonale chroniony bez względu na to, co robisz. Oferowane szkło hartowane jest płaskie, wykonane w technologii 2,5D. Model ten wyposażony jest w powłokę oleofobową, która skutecznie chroni przed powstawaniem nieestetycznych zabrudzeń na powierzchni wyświetlacza takich jak odciski palców.

Na szczególną uwagę zasługuje również nowoczesne szkło na aparat marki 3MK, typu płaskiego, z zastosowaniem technologii 2,5D. Produkt zapewnia perfekcyjną ochronę na całej powierzchni aparatu. Oferowane szkło na aparat w żadnej sposób nie wpływa na jakość robionych zdjęć i nagrywanych filmów. Co istotne produkt jest kompatybilny z większością etui różnych producentów dostępnych na polskim rynku.

Na Youtab.pl oferujemy również etui do telefonu, które poza ochroną obudowy zadba także o wygodny dostęp do wszystkich przycisków funkcjonalnych oraz portów. Sprawdź już teraz pełną ofertę i wybierz wariant, który zaskoczy Cię nowoczesnymi rozwiązaniami.