Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Xiaomi Mi 10T Lite 5G

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne do telefonu Xiaomi Mi 10T Lite

W tym dziale zamówisz szkła hartowane oraz szkła hybrydowe do telefonu Xiaomi Mi 10T Lite. Oferowane na Youtab.pl produkty cieszą się dużą popularnością ze względu na doskonałe dopasowanie do telefonu oraz wysoką jakość wykonania. W tej kategorii znajdziesz produkty płaskie wykonane w technologii 2,5D oraz przeznaczone na cały ekran.

Poznaj szkło hartowane przeznaczone na cały ekran marki Mocolo. Produkt ten jest perfekcyjnie dopasowany do wyświetlacza, dzięki czemu w niczym nie zakłóca korzystania z ekranu dotykowego. Oferowane szkło hartowane wykonano z japońskiego materiału AGC Asahi Glass, które stosowane jest również w energetyce słonecznej.

W tej kategorii oferujemy również sprawdzone szkło hartowane firmy SCREEN PRO+, które oferuje doskonałą ochronę na cały ekran. Produkt ten dedykowany jest dla wszystkich użytkowników, którzy cenią jakość i niezawodność w każdych warunkach. Produkt skutecznie chroni ekran telefonu przed upadkiem, uszkodzeniami czy zarysowaniem. Dodatkowo prezentowane szkło hartowane zapewnia pełną przejrzystość szkła oraz nie wpływa na poziom wrażliwości wyświetlacza na dotyk.

Na Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które pozwoli na zapewnienie profesjonalnej ochrony obudowy. Sprawdź już teraz naszą ofertę i przekonaj się, że jakość może iść w parze z przystępną ceną.