Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Xiaomi Mi 10T 5G

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Xiaomi Mi 10T – folie i szkła ochronne

Aby smartfon działał w pełni sprawnie, musisz zadbać nie tylko o jego wewnętrzną ochronę, ale także o zapewnić bezpieczeństwo obudowie. W tej sytuacji doskonale sprawdzą się akcesoria ochronne, które zapewniają optymalne zabezpieczenie przed usterkami powstającymi w wyniku codziennego użytkowania telefonu. Niezwykle ważną kwestią jest ochrona wyświetlacza w taki sposób, by w razie uderzenia lub upadku z wysokości, smartfon działał sprawnie, a ekran nie doznał żadnych uszkodzeń. YouTab oferuje wytrzymałe folie i szkła ochronne dla Xiaomi Mi 10T, które pozwolą Ci zachować telefon w jak najlepszym stanie przez długi czas.

Dlaczego warto stosować szkła hartowane?

Wyświetlacze w nowoczesnych telefonach niestety nie zawsze oferują wysoką jakość, na jakiej nam zależy. Każdy użytkownik smartfona z pewnością chce uniknąć konieczności kosztownych napraw, zwłaszcza wtedy, gdy korzystają z niego codziennie w celach zawodowych lub żeby czerpać przyjemność z rozgrywki. Szkła hybrydowe dla Xioami Mi 10T w naszym sklepie, produkowane są z najlepszej jakości komponentów o niezwykłej twardości. Dzięki temu w razie kontaktu z twardym podłożem wyświetlacz pozostaje w nienagannym stanie bez nieprzyjemnych zarysowań i innych defektów.

Proponujemy szkło hartowane Amazing H od firmy Nillkin o najwyższym poziomie twardości 9H, gwarantujące pełną ochronę ekranu. Sprawia, że smartfon jest odporny na zarysowania oraz uszkodzenia takie jak pęknięcie, stłuczenie ekranu czy jego przetarcie. Dobrym wyborem będzie także szkło hartowane 9D SCREEN PRO o twardości 9H, które zapewnia pełne bezpieczeństwo wyświetlaczowi.

Zapomnij o kosztownych naprawach Twojego smartfona. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepsze akcesoria ochronne do Xiaomi.