Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Xiaomi Mi 10 Pro 5G

(0 wyników)

Xiaomi Mi 10 Pro – folie i szkła ochronne

Każdemu użytkownikowi smartfona zależy nie tylko na stronie wizualnej, ale także na funkcjonalności urządzenia. Choć producenci wypuszczają coraz trwalsze smartfony, to nadal występuje ryzyko wystąpienia defektów. Szczególnie wrażliwy na uszkodzenia jest wyświetlacz, który obejmuje całą przednią powierzchnię telefonu. Wystarczy chwila nieuwagi, a na ekranie mogą pojawić się nieestetyczne rysy lub pęknięcia, utrudniające korzystanie z urządzenia. W celu zabezpieczenia wyświetlacza polecamy zastosowanie folii lub szkła ochronnego.

Dlaczego stosowanie folii ochronnej na telefon jest istotne?

W naszym asortymencie znajdziesz wiele akcesoriów, które pochodzą od sprawdzonych producentów. Wytwarzają oni wytrzymałe folie ochronne z wysokiej jakości komponentów, przez co klient zyskuje skuteczne zabezpieczenie ekranu. Jednym z najczęstszych defektów, z jakimi zmagają użytkownicy smartfonów, są zarysowania. Nie tylko pogarszają wygląd urządzenia, ale także negatywnie wpływają na jakość emitowanego obrazu, sprawiając że oglądanie filmów nie jest już tak przyjemne jak wcześniej. Folia ochronna 3D 3MK ARC dla Xiaomi Mi 10 Pro zapewnia pełną ochronę przed powstawaniem rys. Klarowna i jednolita struktura folii, że jest ona praktycznie niewidoczna, dzięki czemu kolory na Twoim wyświetlaczu są doskonale widoczne. Dzięki perfekcyjnemu dopasowaniu gwarantuje też pełną wrażliwość na dotyk.

Szkło na aparat

Poczwórny zestaw obiektywów w Xiaomi Mi 10 Pro, choć zapewnia najwyższą jakość zdjęć, to wymaga zastosowania dodatkowej ochrony. Aparaty są narażone na powstanie rys czy na stłuczenie, przez co znacznie zmniejsza się jakość zdjęć. Polecamy zakup profesjonalnego szkła na aparat marki Mocolo, aby zabezpieczyć obiektywy Xiaomi przed uszkodzeniami.

Warto także dobrać etui do Xiaomi Mi 10 Pro, by móc zapomnieć o niepożądanych uszkodzeniach smartfona.